• Yeni
Horse Journal-At Sağlığı Bakımı, Binicilik Hedefleri, Eğitim Bakımı, Diyet ve Program, Rekabet ve Çok Daha Fazlasını İzlemek için Eksiksiz At Meraklısı Dergisi!

Horse Journal-At Sağlığı Bakımı, Binicilik Hedefleri, Eğitim Bakımı, Diyet ve Program, Rekabet ve Çok Daha

Ziyaretçi izlenme:
₺ 69.60

Stokta
Mağazada

???? 【Tüm At Sahipleri için Bir Zorunluluktur】 Veteriner randevularını, farrier ziyaretlerini, diyet ve programı, eğitimi, masaj randevularını takip edin, binicilik için hedefler belirleyin.Rekabet ve gösterir, gider ve favori binme yerleri belgesi.Artı, çok daha fazlası!. ????【Zarif ama Dayanıklı】 Bu güzel dergi, herhangi bir at sevgilisinin yazmasını kolaylaştıran yumuşak PU Deri, mükemmel boyutta kalın premium kağıda sahiptir.Çoğu at kitabı yıllarca sürmez, bu binicilik kitabında 5 yıla kadar materyal ve anı kaydeder. ???? 【Eğlenceli ve Unutulmaz】 Çocuklar için bile gezinmek ve kullanmak inanılmaz derecede kolay. Batı binicilik atı kitabına uyan eğlenceli bir temaya ve sıkıcı ve mülayim olan çoğu dergi ve at sağlığı kitabının aksine tüm at severlerin derinden takdir edeceği unutulmaz alıntılara sahiptir. ???? 【Hedefler】 Bu sadece bir at bakım kitabı değildir.İz sürerken binicilik hedefleri, at eğitimi için bakım planları veya günlük tutun.İlerlemenizi takip ederken sürüşünüzü geliştirmenin mükemmel bir yolu. ????【Mükemmel Hediye ve Bonus Malzemesi】At anılarını kaydetmek veya at etkinliklerini karalamak için tonlarca ücretsiz oda.Kim at hediyelerini sevmez ki?Bu binicilik dergisi, kızlar, kadınlar, erkekler ve hatta çocuklar için mükemmel bir at hediyesi yapar.Eyerde daha fazla zaman geçirmek mi istiyorsunuz?Bu 64 sayfalık 7x9 inçlik dergi, binicilik becerilerinizi geliştirirken atınızla ilgili her şeyi izlemek için mükemmeldir.Hepsi tek bir yerde.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!