• Yeni
NUBAO Kişiselleştirilmiş Berber Dükkanı Tabureleri Kuaförlük Sandalye Çıkarılabilir Sandalye için Güzellik Salonu Bar (Renk: Kahverengi, Boyutu: B)

NUBAO Kişiselleştirilmiş Berber Dükkanı Tabureleri Kuaförlük Sandalye Çıkarılabilir Sandalye için Güzellik

Ziyaretçi izlenme:
₺ 874.95

Stokta
Mağazada

? Maksimum konfor için yüksek yoğunluklu süngerle doldurulmuş döşemeli koltuk, PU deri suya, yağa ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. ?Ayarlanabilir gaz bahar yüksekliği yaklaşık 46-60 cm, yastık çapı 33 cm;. ?Hafif, kompakt yapısı ve taşıması kolay;. ?Modern tasarım, berberler, güzellik salonları, barlar, salonlar, kaplıcalar, tıbbi ofisler vb.Için uygundur. ?Birkaç dakika içinde hızlı kurulum ve montaj, bu da kolay kullanım için çıkarılabileceği anlamına gelir.NUBAOThis mağazasına hoş geldiniz Bu klasik ve lüks berber koltuğu berberler, barlar, güzellik salonları, dövme dükkanları ve daha fazlası için mükemmel bir tamamlayıcıdır.Bu sandalye sağlam, güzel ve kullanımı kolaydır.Teknik özellikler : Koltuk çapı : 33cm Yastık kalınlığı : 6cm Koltuk yüksekliği ayarlanabilir : yaklaşık 46-60cm Dışkı yüzey malzemesi : PC suni deri Dolgu : yüksek yoğunluklu sünger.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!