• Yeni
GreenGroom Premium Tamamen Doğal Köpek Şampuanı Paketi / Koku Giderici Şampuan, Yeşil Temiz Şampuan ve Fransız Lavanta ve Papatya Şampuanı

GreenGroom Premium Tamamen Doğal Köpek Şampuanı Paketi / Koku Giderici Şampuan, Yeşil Temiz Şampuan ve Fransız

Ziyaretçi izlenme:
₺ 101.97

Stokta
Mağazada

En popüler Yeşil Damat Koku Gidericimiz Odortrol ile üretilmiştir-Kokuları moleküler seviyede parçalayarak yünü taze kokar.Evcil hayvan p H dengeli koku giderici formülümüz cildi ve yünü yumuşak ve sağlıklı hissettirir, kedilerde de kullanım için güvenlidir.Yatıştırıcı ve Sakinleştirici-Kuru ve tahriş olmuş cildi sakinleştirmek, canlandırmak ve yenilemek için hazırlanmıştır.Dünya için iyi.Dünyanın En iyi, Tamamen Doğal Malzemelerinden üretilmiştir.Dört Ayaklı Arkadaşlarımız için Sağlıklı bir Yaşam Tarzını Teşvik Eder.Ultra Konsantre-Yeşil Damat Şampuanları Diğer Önde Gelen Şampuan Markalarına Göre Daha Konsantre Formüle Edilmiştir.Güvenli, Nazik ve Dünya Çapında Profesyonel Damatlar tarafından Kullanılır - ABD Yapımı, Zulümsüz, Sabunsuz, Güvenlik ve Refahı Göz Önünde Bulundurularak Yaratılmıştır.32 : 1'e kadar seyreltilir. Tüm evcil hayvanlar için güvenli 8 hafta+.Taze s yönleri.32 : 1'e kadar seyreltilir. Tüm evcil hayvanlar için güvenli 8 hafta+.Lavanta kokusu.Üreticilerin talimatlarına göre kullanıldığında pire ve kene topikal ürünlerini yıkamayacaktır.50 : 1'e kadar seyreltilir. Tüm evcil hayvanlar için güvenli 8 hafta+.Salatalık s yol tarifi.KOKU GİDERİCİ ŞAMPUAN, kokuları moleküler düzeyde parçalamak için Odortrol ile üretilmiştir ve katın kokmasını sağlar fresh.It cildi ve paltoyu nazikçe derinlemesine temizler, şartlandırır ve zenginleştirir.Malzemeler : Amfoterik yüzey aktif madde, anyonik yüzey aktif madde, odotrol, hindistancevizi yağı, yumuşatıcı, benzoin ağacı sakızı koruyucu, su, renk, koku.Evcil hayvanlarımız için iyi.Dünya için iyi.Yeşil Damat ürünleri evcil hayvanlar için doğal ve sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik eder.Palto bakım çeşitlerimiz en kaliteli, tamamen doğal malzemelerle üretilmiştir.FRANSIZ lavantası en iyi, tamamen doğal malzemelerdir.YEŞİL TEMİZ ŞAMPUAN, tüm kat tiplerine yumuşak bir temizlik ve nem sağlamak için doğal olarak mükemmeldir.Yönetilebilirliği arttırırken paltoya parlaklık ve vücut katar.Malzemeler : Amfoterik yüzey aktif madde, anyonik yüzey aktif madde, yumuşatıcı, hindistancevizi yağı, benzoin ağacı sakızı koruyucu, su, renk, koku.Evcil hayvanlarımız için iyi.Dünya için iyi.Yeşil Damat ürünleri evcil hayvanlar için doğal ve sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik eder.Palto bakım çeşitlerimiz en kaliteli, tamamen doğal malzemelerle üretilmiştir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!