• Yeni
20 adet Parlak Doku Kağıt Püsküller - Kağıt Püsküller Garland Banner Bekarlığa Veda Partisi Süslemeleri için, Doğum Günü Partisi Duvar Backdrop (Siyah, Altın, Beyaz, Puanl)

20 adet Parlak Doku Kağıt Püsküller - Kağıt Püsküller Garland Banner Bekarlığa Veda Partisi Süslemeleri için,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 26.97

Stokta
Mağazada

AMBALAJ - 20 püskül (Her Biri 14 inç Uzunluğunda) (kolay MONTAJ gerekli) + Talimat + ÜCRETSİZ Dize + Bu püskülleri asmak için ücretsiz Kablo Bağları , her biri 5 Puantiyeli, Siyah, Beyaz, Metalik Altın.Kullanımı KOLAY-Onları tavandan asabilir, duvara veya pencereye monte edebilir veya masa centerpieces için kullanabilirsiniz, partinizin odak noktası haline gelecektir!.İnanılmaz derecede sevimli-Arkadaşlarınızı ve ailenizi şaşırtmak için özel olarak tasarlanmış, herhangi bir sorunuz veya sevimli olduğunu düşünmüyorsanız!!!% 100 para iade edeceğiz.YENİDEN kullanılabilir ve SAKLANMASI KOLAY-Çevre dostu parlak kağıt ve "Zorpia" dan birinci sınıf yüksek kaliteli ürünler, çok yönlü, tekrar kullanılabilir ve Saklanması veya oda için günlük yaşam dekorasyonu için çok kolaydır.TÜM GÖZLERİ YAKALA-Güzel ve popüler siyah altın parti dekorasyonu, Bekarlığa Veda Partisi Zemin Süslemeleri, Siyah ve Altın Parti Süslemeleri, Düğün Duş Süslemeleri, Doğum Günü Partisi, Ev Duvar Dekorasyonu için mükemmel. 20 adet Parlak Doku Kağıt Püsküller - Kağıt Püsküller Garland Banner Bekarlığa Veda Partisi Süslemeleri için, Doğum Günü Partisi Duvar Backdrop (Siyah, Altın, Beyaz, Puanl).

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!