• Yeni
Entatial Çizim Sanat Kutusu, 2 Katmanlı Alüminyum Kutu Yıkanabilir Kokusuz Güvenli Pigment Çocuk Sanat Seti için Genç için Aile için Boyama Odası için Çocuk

Entatial Çizim Sanat Kutusu, 2 Katmanlı Alüminyum Kutu Yıkanabilir Kokusuz Güvenli Pigment Çocuk Sanat Seti

Ziyaretçi izlenme:
₺ 257.40

Stokta
Mağazada

[Taşınabilir Bavul] Set, çocuğunuzun kolayca boyamasını sağlayan çeşitli fırçalar içerir ve kutu her yerde açılabilir!Taşınabilir bavul, parçalarınızı düzenli tutar. [Parlak ve Renkli] Tüm boyama ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli araç ve gereçler.Parlak ve renkli, çocukların yaratıcılığını aydınlatın. [Boyama Eğlencesi] Özellikle grafiti yapmayı seven veya çizim eğlencesini aydınlatmak ve eğlenmek isteyen herhangi bir çocuk için. [Güvenlik ve Çevre Koruma] Bu resim ve resim sanat seti çevre dostu malzemelerden yapılmıştır.Bu sanat kutusundaki tüm boya kalemleri, kalemler ve pasteller çocuklar içindir.Lütfen bunları kullanmaktan çekinmeyin. [Mükemmel Sanat Seti] Mükemmel sanat seti, bu zarif sanat seti, her yaştan sanatçı için uygun her türlü boyama ve boyama malzemesini içerir.Özellik : 1. [Taşınabilir Bavul] Set, çocuğunuzun kolayca boyamasını sağlayan çeşitli fırçalar içerir ve kutu her yerde açılabilir!Taşınabilir bavul, parçalarınızı düzenli tutar.2. [Boyama Eğlencesi] Özellikle grafiti yapmayı seven veya çizim eğlencesini aydınlatmak ve eğlenmek isteyen herhangi bir çocuk için.3. [Güvenlik ve Çevre Koruma] Bu resim ve resim sanat seti çevre dostu malzemelerden yapılmıştır.Bu sanat kutusundaki tüm boya kalemleri, kalemler ve pasteller çocuklar içindir.Lütfen bunları kullanmaktan çekinmeyin.4. [Parlak ve Renkli] Tüm boyama ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli araç ve gereçler.Parlak ve renkli, çocukların yaratıcılığını aydınlatın.5. [Mükemmel Sanat Seti] Mükemmel sanat seti, bu zarif sanat seti, her yaştan sanatçı için uygun her türlü boyama ve boyama malzemesini içerir.Şartname : Öğe Türü : Çizim Sanat kutusumalzeme : Kayın, Balmumu, Plastik, boyaboyutu : Yaklaşık. 34x23x8. 7 cm / 13. 4x9. 1x3. 4 inçürün Kullanımı : Boyama, Graffitipaket Listesi : 28 x Renk Kurşun24 x Solidity Boya2 x Renk Palet1 x Kalemtıraş2 x Eraser2 x Kalem4 x Paintbrush33 x Suluboya Kalem24 x Boya Kalemleri24 x Boya1 x Saklama Kutusu1 x Ataş (1 Paket)1 x Çizim Book Note : Manuel ölçüm, hafif hatalar olabilir.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Drawing Art Box
Material:
Beech, Wax, Plastic, Paint
Size:
Approx. 34 x 23 x 8.7cm / 13.4 x 9.1 x 3.4in
Product Use:
Painting, Graffiti
Package List:
28 x Color Lead :
24 x Solidity Paint :
2 x Color Pallet :
1 x Pencil Sharpener :
2 x Eraser :
2 x Pencil :
4 x Paintbrush :
33 x Watercolor Pen :
24 x Crayons :
24 x Paint :
1 x Storage Box :
1 x Paper Clip (1 Pack) :
1 x Drawing Book :
Manual measurement, there may be slight errors :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!