• Yeni
304 Paslanmaz Çelik Şerit, İnce Çelik Levha, Paslanmaz Çelik Cilt, İnce Çelik Sac, 50m Uzunluk, Genişlik 20mm, Kalınlık 0.05-0.5 mm, 0.5 mm*20mm*50m

304 Paslanmaz Çelik Şerit, İnce Çelik Levha, Paslanmaz Çelik Cilt, İnce Çelik Sac, 50m Uzunluk, Genişlik 20mm,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 149.70

Stokta
Mağazada

Şartname : 0.05 mm*20mm*50m Şu anlama gelir : kalınlık 0.05 mm, genişlik 20mm, uzunluk 50m. 304 paslanmaz çelik, kaynaklanması veya kaynaklanması kolay genel amaçlı bir çelik alaşımıdır. shape.It yüksek ısı direncine ve korozyon direncine sahiptir ve soğuk şekillendirme ve kürlemeye karşı iyi bir tepkiye sahiptir. 304 paslanmaz çelik en popüler paslanmaz çelik alaşımıdır ve özelliklerini yüksek sıcaklıklarda koruyabilir.Uygulama : elektronik ekipman, donanım parçaları, mutfak ve banyo, DIY proses mühendisliği, endüstriyel dekorasyon, mimari tasarım ve kimyasal ekipman, kalıp bakımı, hassas makineler, damgalama parçaları vb. 304 paslanmaz çelik bobin iyi mekanik özelliklere, güçlü aşınma direncine, yüksek sertliğe, pas ve korozyona sahiptir resistance.Name : Paslanmaz Çelik şeritmalzeme : 304 paslanmaz çelik304 paslanmaz çelik bobin iyi mekanik özelliklere, güçlü aşınma direncine, yüksek sertliğe, pas ve korozyon direncine sahiptir.304 paslanmaz çelik, kaynaklanması veya kaynaklanması kolay genel amaçlı bir çelik alaşımıdır. shape.It yüksek ısı direncine ve korozyon direncine sahiptir ve soğuk şekillendirme ve kürlemeye karşı iyi bir tepkiye sahiptir.304 paslanmaz çelik en popüler paslanmaz çelik alaşımıdır ve özelliklerini yüksek sıcaklıklarda koruyabilir.Uygulama : elektronik ekipman, donanım parçaları, mutfak ve banyo, DIY proses mühendisliği, endüstriyel dekorasyon, mimari tasarım ve kimyasal ekipman, kalıp bakımı, hassas makineler, damgalama parçaları vb.

Karakterislikler teklif

0.05mm*20mm*50m means:
thickness 0.05mm, width 20mm, length 50m

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!