• Yeni
Yüksek Hassasiyetli Gürültü Dedektörü, Ses Seviyesi Ölçer Gürültü Seviyelerini İzlemek için Ergonomik Tasarım Dijital Minyatür Ses Seviyesi Ölçer Benimseyin

Yüksek Hassasiyetli Gürültü Dedektörü, Ses Seviyesi Ölçer Gürültü Seviyelerini İzlemek için Ergonomik Tasarım

Ziyaretçi izlenme:
₺ 224.70

Stokta
Mağazada

★★★★ ★ 【Yüksek Çözünürlük ve Net ve Doğru Okuma】 Yüksek hassasiyetli gürültü dedektörü, hatasız ölçüm sağlamak için LCD ekrana, yüksek çözünürlüğe, net ve doğru okumaya sahiptir. ★★★★ ★ 【Müşteri Hizmetleri】Biz profesyonel müşteri hizmetleri personeli var, herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz, ve biz bunu çözmek için elimizden geleni yapacağız. ★★★★ ★ 【Birçok Yüksek Kaliteli Özellik】 Ses Seviyesi Ölçer, hafif, kompakt tasarım yapısı, taşıması daha kolay ve yerinde çalışma karakterine sahiptir.Toz geçirmez, damla geçirmez, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı ve uzun süre kullanılabilir. ★★★★ ★ 【Dijital Minyatür Ses Seviyesi Ölçer】Çevresel sesi elektrik sinyallerine dönüştürebilen, verileri işleyebilen ve sonuçları dijital ekranda görüntüleyebilen dijital minyatür ses seviyesi ölçer. ★★★★ ★ 【Ergonomik Tasarımı ve Kullanıcı dostluğunu Benimseyin】 Gürültü dedektörü ergonomik tasarımı ve kullanıcı dostluğunu benimser, gürültü seviyelerini izlemek için iyi bir araç haline getirir.Özellik : 1. Hafif, kompakt tasarım yapısı, taşıması kolay ve yerinde çalışma.2. Ergonomik tasarım ve kullanıcı dostu olması, gürültü seviyelerini izlemek için iyi bir araç olmasını sağlar.3. Toz geçirmez, damla geçirmez, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı ve uzun süre kullanılabilir.4. Çevresel sesi elektrik sinyallerine dönüştürebilen, verileri işleyebilen ve sonuçları dijital ekranda görüntüleyebilen dijital minyatür ses seviyesi ölçer.5. Hatasız ölçüm sağlamak için LCD ekran, yüksek çözünürlük, net ve doğru okuma.Nasıl Kullanılır : Ölçüm doğruluğunu sağlamak için, kullanımdan önce ve sonra kalibrasyon gereklidir.Şartname : Öğe Türü : Gürültü Detector Material : ABSFrequency Aralığı : 31.5 Hz~8k Hz Measuring Aralığı : 30d B~130d BResolution : 0.1 d BResponse Süresi : 1 Saniyeden az.Zaman Ağırlığı : Hızlı Tepki (125ms) Doğruluk : ±1.5 d B (1k Hz, 94d B Koşullarında) Pil Modeli : 1x6 F22 (Pil Dahil Değildir) Akü Voltajı : 9 V Amaç : Gürültünün desibel izlenmesi için kullanılabilir.Paket listesi : 1 x Gürültü Dedektörü (Pil Dahil Değildir).

Karakterislikler teklif

Item Type:
Noise Detector
Material:
ABS
Frequency Range:
31.5Hz~8kHz
Measuring Range:
30dB~130dB
Resolution:
0.1dB
Response Time:
Less Than 1 Second.
Time Weighting:
Quick Response (125ms)
Accuracy:
±1.5dB (Under 1kHz, 94dB Conditions)
Battery Model:
1x6F22 (Battery Not Included)
Battery Voltage:
9V
Purpose:
It can be used for decibel monitoring of noise.
Package List:
1 x Noise Detector (Battery Not Included) :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!