• Yeni
DOUPE şifa taşı Terahertz Hurdaya Parça Enerji Yüz Masajı Vücut Cilt Gevşeme Zayıflama Güzellik Şifa Kristalleri Reiki Hediye (Renk : 1)

DOUPE şifa taşı Terahertz Hurdaya Parça Enerji Yüz Masajı Vücut Cilt Gevşeme Zayıflama Güzellik Şifa Kristalleri

Ziyaretçi izlenme:
₺ 287.10

Stokta
Mağazada

Daha çok ev ya da ofis, hediye, çalışma, muska, ev koruyucuları, meditasyon, şanslı taş süslemeleri ve kristal temizlik ve şifa Sana.Feng shui, şifa, arıtma, iyi şanslar, tılsımlar, süslemeler ve figürinler için uygundur.İş verimliliğini artırın.Kristalin enerjisi, bir kişinin zihnini temiz ve ferahlatıcı hale getirebilir.Kristal noktalarla oturma meditasyonu kişisel ilham kaynağınızı güçlendirecek ve zihninizi keskinleştirecektir.Degaussing rolünü oynayabilir ve ev aletlerinin radyasyonunu etkili bir şekilde azaltabilir.Sakinliğe elverişli ve Yin ve Yang arasındaki dengeyi teşvik eder, olumsuz düşünceleri ve duygusal bozuklukları iyileştirebilir.Doğal taşlar boyut,şekil,renk ve desende biraz değişecektir Doğal kristaller de farklı ışık altında biraz farklı renklere sahiptir Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.Herhangi bir sorunları çözmeye yardımcı olmak için mutluyuz.Bize negatif / nötr geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!