• Yeni
Vary Vapur için Giysi [Ev Buharlı Temizleyici] Güçlü Seyahat Vapur portatif giysi buharlayıcısı, 1500 W, Kırışıklık Giderici. Taşınabilir Kumaş Buharlı Ütü. 220v için Giyim Aksesuarı

Vary Vapur için Giysi [Ev Buharlı Temizleyici] Güçlü Seyahat Vapur portatif giysi buharlayıcısı, 1500 W, Kırışıklık

Ziyaretçi izlenme:
₺ 160.89

Stokta
Mağazada

Yüksek sıcaklık, ağır liflerin derinliklerine nüfuz eder ve kırışıklıkları normal ütülemeden daha hızlı serbest bırakır.6 meters Color : karanlık green Panel boyutu (uzunluk × genişlik mm) 7 Frequency (Hz) çıkış delikleri (V) gerilim : (W) 220 VPower : 1500 WPanel malzeme : paslanmaz çelik/ceramic Number : : : .In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız.Daha ince kumaşlar için düşük ayar ve daha kalın kumaşlar ve katlar için yüksek ayar kullanın. [İki seviyeli tasarım] Tüm kıyafetler için uygundur. [Giyilebilir Buharlama ve 302 ℃ Sıcaklık] Vapur, 302 ℃ yüksek sıcaklık ve nano kuru buhar sağlayan darbe artırma ve üçlü atomizasyon teknolojisini benimser ve giysilerinizi su lekesi olmadan hemen giyilebilir tutar.Galvanik kontrol paneli, tozsuz, zarif ve parlak.vapurları hiçbir kuvvetli Kimyasallar veya deterjan, giysi, iş ve aile için güvenli kullanın.İpek, saten, şifon gibi narin kumaşlarda, boncuk ve payet gibi dekoratif detaylara sahip giysilerde, sadece takım elbise ve kışlık mont gibi kuru temizlemede kullanırken kendinize güvenebilmeniz için ütü yerine vapur kullanın.(Uzunluk×genişlik x yükseklik mm) (ml>200 Product boyutu 96 X48 Water tank kapasitesi : 165×100×200 (m) güç kablosu 50 Total uzunluğu : 1. [Yüksek kaliteli aksesuarlar]Dokuma hortumlu paslanmaz çelik buhar başlığı, kumaş fırçası, buhar başlığı klipsi, lüks elbise hangarı, haşlanma önleyici eldivenler, sizin için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.Buhar kafasında yatay veya Dikey Ütüleme için tasarlanmış bir düğme, size daha fazla ücretsiz ütüleme sağlar.302 ℃ yüksek sıcaklık, 20-25 saniye hızlı ve güçlü buhar için vapur kafası ısıtma tasarımı.vapurlar, gelinlik ve Asya kıyafetleri gibi lezzetlere asla zarar vermez.Su skalasının neden olduğu buhar tıkanıklığını önlemek için otomatik Temizleme Modu eklenir.giysi vapurları, takımları tazelemek ve kuru temizlemeden kaçınmak için idealdir, bu da parlak takımlara neden olabilir.Buhar ayrıca kumaşların tazelenmesinde ve dezenfekte edilmesinde de etkilidir, böylece perdeler, döşemeli mobilyalar, perdeler, kanepeler, yatak takımları, bebek giysileri ve oyuncaklarda kullanabilirsiniz. [Yüksek standart tam boy asılı giysi vapurunu takip edin]Komple aksesuarlarla donatılmış kaliteli malzemeleri kullanmayı, sürekli ve istikrarlı yüksek sıcaklıkta buhar getirmeyi, kırışıklıkları hızla buharlaştırmayı ve kumaşları tazelemeyi garanti ediyoruz.Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.Giysi vapurları hassas kumaşlarda kullanıldığında mükemmeldir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!