• Yeni
VANTRONİK Sigorta Çektirme için Bıçak Sigorta Otomotiv Sigorta Jcase Sigorta Kutusu Şekilli Sigorta, Yalıtımlı, Tırtıklı Diş Yuvarlak Oluklar ile Çentik, 6.5 Uzunluk için Araba Tekne Kamyon

VANTRONİK Sigorta Çektirme için Bıçak Sigorta Otomotiv Sigorta Jcase Sigorta Kutusu Şekilli Sigorta, Yalıtımlı,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 47.97

Stokta
Mağazada

Ürünler : Tırtıklı dişler, yuvarlak oluklar, ince düz burunlu ördek gagası pense ile 6.5”Uzunluk otomotiv sigorta çektirmesi.Tasarım : Yükseltilmiş versiyon, 2mm ince ve düz uçlar, uzun erişimli uygulamalar ve dar alan için 3”uzun burun, bıçak sigortalarının ve parçaların kolayca ve hasar görmeden çıkarılmasını sağlayan küçük yuvarlak parçaların çıkarılması için özel olarak tasarlanmış yuvarlak oluklar.Malzeme : Karbon sertleştirilmiş çelik, üstün performans ve pas önleme için özel olarak kaplanmıştır.Kaymaz PP+TPR kolu, agronomik ile tutmak ve kontrol etmek için rahattır design.To sigortaları sigorta kutusundan ve sigorta tutucusundan takın ve çekin;.Garanti : Bir yıl kalite garantisi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!