• Yeni
Uongfi 5 şömine ısı Powered soba Fan Log ahşap brülör çevre dostu sessiz Fan ev verimli ısı dağılımı ısı Fanı (Renk: Kahverengi)

Uongfi 5 şömine ısı Powered soba Fan Log ahşap brülör çevre dostu sessiz Fan ev verimli ısı dağılımı ısı Fanı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 190.68

Stokta
Mağazada

Enerjisini ocağın yüzeyinden çıkan ısı sayesinde üretir.Fanın tabanı ısıyı elektrik üretim birimlerine iletir ve elektrik üretim birimleri ısı enerjisini kinetik enerjiye dönüştürür.Motoru çalıştırmak için gereken enerji, daha sonra bıçaklar döner. 50 ~ 345 Çalışma Sıcaklığı : Sıcaklığa 50 (122) ulaşıldığında fan döner.Fanın tabanı ne kadar ısınırsa, fan o kadar hızlı döner ve fan odaya o kadar fazla hava dolaşır.Büyük Hava Hacmi : 5 bıçak, tüm oda boyunca sıcak havayı dağıtır.Soba fanını sobanın üst kısmının pürüzsüz, düz bir yüzeyine, soba borusunun yanına veya arkasına yerleştirin.Isı Gücü : Soba fanı, motoru çalıştırmak için sobadan gelen ısıyı elektriğe dönüştürerek güç üretir, ardından bıçaklar spin.No piller veya elektrik gerekli, çevre dostu.Anodize Alüminyum Malzeme : Tüm fan, fan çalışırken paslanmayacak veya paslanmayacak anodize alüminyumdan yapılmıştır hot.It soba soğudukça yavaşlar ve dönmeyi durdurur.You Efficiently gürültü olmadan odanın her yerinde sıcak hava dolaşımı için yakıt ve yayılan ısı tasarrufu ısı Enerjili Soba fanhelp sana.Özellikler : Qunatity : 5 CFM : 1000-1300 (r/mım) Hız : 1350rpm Noise : 25db Başlangıç Sıcaklığı. : Etrafında 55 Work Temp. : 55 ~ 350malzeme : Alüminyum alaşıMrenk : Siyah/Altın/Gümüş/bronzboyutu : 165*190mmısıtmalı Soba fanı yakıt tasarrufu yapmanıza ve size sıcaklık yaymanıza yardımcı olur.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!