• Yeni
[3 Paket] BESTTEN 20 Amp Hızlı Şarj USB Priz Çıkışı, C Tipi PD ve QC 3.0, 5.2 A/26W Çift USB Şarj Bağlantı Noktalarını Destekler, Kurcalamaya Dayanıklı, Orta Boy Duvar Plakası Dahil, UL Listelenen, Beyaz

[3 Paket] BESTTEN 20 Amp Hızlı Şarj USB Priz Çıkışı, C Tipi PD ve QC 3.0, 5.2 A/26W Çift USB Şarj Bağlantı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 280.50

Stokta
Mağazada

USB Tip-C bağlantı noktası, Güç Dağıtımı (PD) 3.0 ve Hızlı Şarj 3.0'ı destekler. Hızlı Şarj teknolojisi, cihaz şarj taleplerini algılar ve mümkün olan en hızlı şarj hızlarını sağlar.A Tipi bağlantı noktası 2,4 amper ile 5 volt sunarken, C Tipi bağlantı noktası şarj taleplerine bağlı olarak 5 ila 12 volt ve 18 watt'a kadar güç sağlar. toplam 26 watt. 20 Amp Kurcalamaya Dayanıklı (TR) prizler, güvenlik ve kod uyumluluğu için istenmeyen öğelerin prize takılmasını önler. Mutfaklar gibi birçok yerde 20 Amperlik prizler önerilir ve kodlanır.Orta boy Duvar plakaları dahildir ve görünür bağlantı elemanları olmadan temiz ve pürüzsüz bir görünüm sunar.UL Listelenmiştir. 3 yıl sorunsuz garanti.Dikkat : 1. Terminal vidalarını çok fazla veya aşırı şekilde sökmeyin force.Do terminal vidalarını gevşetmek için elektrikli aletler kullanmayın. 2. Bu USB şarj cihazı dizüstü bilgisayarları şarj edemez.USB çıkışları, günlük öğelerinizin USB ile şarj edilmesi için kolaylık ve esneklik sunar ve cihazlarınızı takmak için AC fişlerinizi açık bırakır.Bu USB çıkışları temiz bir görünüm verirken, 125 V'luk bir prize sahip olduğunuz her yere Yüksek Hızlı USB şarjı ekler. Mutfak gibi yerlerde kod gereği 20 amperlik prizler gerekli hale gelmiştir.Bu, ekmek kızartma makinesini kahve makinesi açıkken çalıştırmak ve kesiciyi üflememek gibi daha yüksek bir akım kapasitesine izin verir.20 Amp 125 Voltluk priz, nesnelerin prizlere takılmasını önleyen Kurcalamaya Dayanıklı (TR) panjurlara sahiptir.Vidasız duvar plakaları dahildir ve bir USB priz kurulumuna temiz bir son dokunuş sunar.Vidasız bir duvar plakasının görünümü üst düzey bir görünüm verir ve 26 W akıllı şarj gücünü mükemmel şekilde çerçeveler.Pürüzsüz yüzey şık ve temizlenmesi kolaydır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!