• Yeni
Bugaboo Lynx-En Hafif Tam Boy Bebek Arabası - Zahmetsiz İtme ve Tek Elle Direksiyon Özelliğine Sahip Arazi Tipi-Bugaboo Turtle One by Nuna Araba Koltuğu ile Uyumlu-Siyah

Bugaboo Lynx-En Hafif Tam Boy Bebek Arabası - Zahmetsiz İtme ve Tek Elle Direksiyon Özelliğine Sahip Arazi

Ziyaretçi izlenme:
₺ 749.31

Stokta
Mağazada

Alüminyum.Hafif Vaşak, düzensiz kaldırımları ve bordürleri kolayca fetheder.Ekstra büyük uzatılabilir güneşlik UPF 50 + ' dır ve peek-a-boo penceresi bebeğinize göz kulak olmanızı veya sıcak yaz günlerinde hava akışı yaratmanızı sağlar.Araba Koltuğu Uyumluluk : Bizim Lynx arabası Bugaboo Kaplumbağa Bir ile uyumlu olduğunu, Maxi-Cosi Mico 30, Maxi-Cosi Mico AP, Maxi-Cosi Mico Max 30, Maxi-Cosi Mico MAX Artı, Nuna Pipa, & Nuna Pipa Lite adaptörleri kullanımı ile ayrı satılır.Üstün Tasarım ve Eklentiler : Bugaboo, yüksek kaliteli malzemeleri ve zaman testine dayanıklı yenilikçi tasarımlarıyla bilinir.Beşik (ayrı satılır) gibi düşünceli eklentilerimiz, çocuklarla seyahat etmeyi daha kolay ve daha keyifli hale getirir.Kasa, beşik/çocuk koltuğu çerçeve, 2 ön tekerlekler, arka tekerlekler, taşıma, beşik için beşik kumaş, tahta, beşik güçlendiriciler, bebek koltuğu, donanım, bebek koltuğu, kumaş, underseat sepeti, gölgelik teller, gölgelik kelepçeler, güneş gölgelik, yağmur kapağı kolu döner. *Kumaş renkleri seçilen renk seçimine göre değişecektir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!