• Yeni
XuuSHA El Dijital Mikroskop Aksesuarları 3.5 X-90X Simul-Fokal Trinoküler Stereo Mikroskop, 13MP HDMI/VGA Mikroskop Kamera Mikroskop Aksesuarları (Renk: 1x, Büyütme: Siyah Kamera)

XuuSHA El Dijital Mikroskop Aksesuarları 3.5 X-90X Simul-Fokal Trinoküler Stereo Mikroskop, 13MP HDMI/VGA Mikroskop

Ziyaretçi izlenme:
₺ 2426.31

Stokta
Mağazada

Net keskin görüntülerle 7 X ~ 45 X zoom büyütme gücü.Süper widefield yüksek göz noktası optiği.görüş widefield.Sağlam tüm metal ayağı standı.Dimmer ile güçlü 56 - LED halka ışık. 4 " (100mm) çalışma mesafesi.Mikroskop hareketli sahne yüksek kaliteli plastik ve metalden yapılmış, uzun hizmet life.It bu mikroskop aksesuarları, kırık için mükemmel bir yedek.Bu sofistike ve sağlam binoküler bileşik mikroskobun lise ve üniversitedeki öğrencilerin eğitimine çok elverişli olduğunu görüyoruz.Büyütme Oranı : 500 X & Under Material : Metal Features : PORTABLETheory : Stereo Microscope Drawtube : Trinocular Note : Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!