• Yeni
Bmwjrzd LIUYI 20 Adet Bulaşık Spong Paspas Ovma Pedi Temizleme Dekontaminasyon Bulaşık Bezi Mutfak Malzemeleri Yıkama Kase Muhteşem Pot Aracı

Bmwjrzd LIUYI 20 Adet Bulaşık Spong Paspas Ovma Pedi Temizleme Dekontaminasyon Bulaşık Bezi Mutfak Malzemeleri

Ziyaretçi izlenme:
₺ 36.90

Stokta
Mağazada

Sağlam ovma ovma pedi, üzerine yapışmış yiyecekleri, yağları ve kirleri hızlı ve etkili bir şekilde silerek, her kullanımdan sonra mutfak ve ev aletlerini en iyi temizleme performansıyla parlak ve düzenli tutmanıza yardımcı olur.Yüksek kaliteli ovma pedi dayanıklıdır ve güçlü bir temizleme etkisine sahiptir.Malzeme : Sünger.Uygulanabilir nesne : pot / kase.Bu ovma pedinin durulanması kolaydır ve bir sonraki için hazırdır use.It mutfağınızı temizlemek için olmazsa olmaz bir temizleyicidir.Bu çok amaçlı bulaşık makineleri ellerinize zarar vermez ve dökme demir tencere, ızgara, piliç, garaj vb.Temizlemek için mükemmeldir.Sağlam ve esnek, dar köşelere ve ulaşılması zor alanlara girebilir ve ticari ve ev kullanımı için yeterince güçlüdür.Bu ağır hizmet tipi ovma pedleri aşındırıcı temizlik ve ovma için mükemmeldir.Menşe Yeri : CN (Menşe Yeri) Stil : Fırça Kullanım : Tencere Bu temizleme süngeri, çizik veya iz bırakmadan kir ve yiyecek kalıntılarını kolayca silebilir.Temizlik süngerlerimiz evinizi basit bir şekilde temiz tutmanızı sağlayacaktır.Bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın ve biz memnun kadar sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!