• Yeni
Balacoo Roma Sütun Akvaryum Süslemeleri Reçine Betta Balık Tankı Kaya Mağarası Dekor Hideout Antik Kalıntıları Akvaryum Süs için Balık Karides Sualtı Balık Tankı Süs

Balacoo Roma Sütun Akvaryum Süslemeleri Reçine Betta Balık Tankı Kaya Mağarası Dekor Hideout Antik Kalıntıları

Ziyaretçi izlenme:
₺ 65.37

Stokta
Mağazada

Akvaryum ve balık tankı için uygun mükemmel bir reçine Roma ayağı manzarası.Bu Roma sütunu ile güzel bir akvaryum oluşturun.Detaylar ve renkler doğal olarak parlak.Sualtı peyzajı veya ev dekorasyonu olsun, mükemmel bir etki yaratabilir.Son derece güzel görünmek için yüksek kaliteli reçine malzemeden yapılmış ve elegant.It renk solması olmadan uzun süre su altında kalabilir.çok yararlı.Açıklama Akvaryumunuza gerçekten güzel bir sualtı dünyası yapmak ve balıklarınız için canlı ve güzel bir manzara yaratmak için bazı süslemeler yapmak ister misiniz?Reçineden yapılmış bu öykünme Roma sütunu, akvaryumunuza canlı ve doğal bir yaşam süreceğinden emin olabilirsiniz.Özellikleri-Renk : Gösterildiği Gibi-Malzeme : Reçine - Boyutu : Yaklaşık 12. 00 X11. 00 X5. 50 cm / 4. 72 X4. 32 X2. 16 inç - Akvaryum ve balık tankı için uygun mükemmel bir reçine Roma ayağı manzarası.-.Bu Roma sütunu ile güzel bir akvaryum oluşturun.- Renk solması olmadan uzun süre su altında kalabilir.çok yararlı.- Son derece güzel ve zarif görünmek için yüksek kaliteli reçine malzemeden yapılmıştır.- Detaylar ve renkler doğal olarak parlak.Sualtı peyzajı veya ev dekorasyonu olsun, mükemmel bir etki yaratabilir.Paket Dahil 1 x Süsleme.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!