• Yeni
Suşi Yapma Kiti, Yemek Tarifleri Kitabı ve ev için ideal Suşi Üreticisi olan Mazal Bazuka Suşi Silindirinden yararlanmak için Talimatlar, mutfağınızın kaçıramayacağı Suşi Seti Aracı, Suşi bir Profesyonel gibi yapın.

Suşi Yapma Kiti, Yemek Tarifleri Kitabı ve ev için ideal Suşi Üreticisi olan Mazal Bazuka Suşi Silindirinden

Ziyaretçi izlenme:
₺ 27.78

Stokta
Mağazada

????Mükemmel bir Hediye için SUŞİ : içerir Orijinal Mazal Suşi Makinesi Seti : Bazuka seti, Profesyonel sınıf sushi Bıçağı , Silikon Fırça, Serpme Bambu, Bambu Kürek, Nigiri kalıp, 2 Bambu Suşi Haddeleme Mat, Avokado Dilimleyici ve 5 tane Çubuk Özel tarif kitabı, Şık Çanta YAPMAK İÇİN gereken TÜM!Mazal Suşi Seti, suşi Ustası Şefi gibi suşi yapmak için ihtiyacınız olan tek şey. ????GIDA sınıfı VE DOĞAL ÇEVRE DOSTU MALZEME : Bu suşi yapma seti, %100 doğal, BPA içermeyen birinci sınıf bambu ve gıda sınıfı plastikten yapılmıştır.Kolay temizlenebilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir ve çevre dostu.Yeni başlayanlar için Mazal suşi yapma kiti aileniz için daha Güvenli ve sağlıklı bir seçenektir. ????YEMEK TARİFLERİ kitabı : Bu suşi setini elde ederek, pilav pişirmekten zarif bir suşi servis etmeye kadar en iyi tekniklere ve en lezzetli kombinasyonlara sahip bir tarif kitabına erişebileceksiniz meal.It yeni başlayanlardan en uzman suşi üreticisine kadar her seviyede kullanılabilir, bunu seveceksiniz. ????????Hızlı VE KOLAY SUŞİ : Bu kullanımı kolay kit ile mutfağınızdan lezzetli, profesyonel görünümlü suşi ruloları yapacaksınız, sadece birkaç dakika içinde, suşi acemi, mutfak acemi veya profesyonel bir şef olsanız da, lezzetli suşi hazırlayacaksınız. ev, ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF. ????????PROFESYONEL AVOKADO DİLİMLEYİCİ bıçağı : Evde kendi ellerinizle suşi yapmayı kolaylaştırın Mazal Avokado Dilimleyici ile avokadoları güvenli ve etkili bir şekilde bölün, dilimleyin ve toplayın.Bıçak, dokunulduğunda keskin olmadan avokadoları çekirdeğine kolayca keser.Olgun, lezzetli meyveleri yedi mükemmel parçaya bölmek için vantilatör pervanesini kullanın.bulaşık makinesinde yıkanabilir.Bulaşık makinesinde yıkanabilen yükseltilmiş suşi bıçağı, her suşi rulosunu stil ve kolaylıkla kesmenize yardımcı olacak ekstra keskin, yapışmaz, delikli bir bıçağa sahiptir.???. 1 Suşi Bazuka Primi. 1 Yükseltilmiş Suşi bıçağı. 1 Nigiri kalıbı. 5 çift çubuk. 2 Bambu mat Kömürleşmiş / Yeşil. 1 Avokado Dilimleyici. 1 Silikon fırça. 1 Bambu kürek. 1 Bambu serpme makinesi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!