• Yeni
PECARD EqueCare Deri Pansuman, 16 oz

PECARD EqueCare Deri Pansuman, 16 oz

Ziyaretçi izlenme:
₺ 59.97

Stokta
Mağazada

Senin ve atın için güvenli.Pürüzsüz Yağlı Tabaklanmış veya Çıplak Deri için önerilir.Eyerlerde, Batı Botlarında, Egzotik Sürüngen ve Deri Aksesuarlarda Kullanın.Bu doğal, güçlü ve güzel esnek tutmak için tabaklanmış deri karışımlı macun temizler, koşulları, korur ve pürüzsüz yağı weatherproofs renkli.Özel olarak formüle edilmiş bir balmumu ve USP Sınıfı Petrol ürünleri karışımı, kir ve suyun en büyük hasara neden oldukları deriye girmesini engellemeye yardımcı olur.Senin ve atın için güvenli.Pansumandaki yağlar lifleri yağlar ve dolgunlaştırır, böylece bağlanmadan ve aşınmadan birbirlerine karşı düzgün hareket ederler.Ürünlerimiz hayvansal yağ veya don yağı, vizon yağı, lanolin veya neatsfoot yağı içermez.Cildi bir gölgede koyulaştırabilir, ancak önemli ölçüde değil.Süet veya nubuk deri için önerilmez.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Fiebing'in Eyer Sabunu

₺ 99.03

Deri temizler.Kırılganlığı önlemek için lifleri yağlar.Esnekliğini ve gücünü korur.Tüm siyah kablo demeti ve takozlarda özellikle iyi çalışır.3 Onsluk bir kavanozda paketle

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!