• Yeni
PH PandaHall 300 adet Çanta Bağlama Halkaları, 6 Renk Koyu Serisi Hızlı Bağlantı Konnektörleri Curb Zincirler Yüzükler Erkekler ve Serin Bayanlar için Açık Bağlama Halkaları Takı Zanaat Yapma Gözlük Çanta Ayakkabı Zinciri

PH PandaHall 300 adet Çanta Bağlama Halkaları, 6 Renk Koyu Serisi Hızlı Bağlantı Konnektörleri Curb Zincirler

Ziyaretçi izlenme:
₺ 47.37

Stokta
Mağazada

6 Koyu Renkler Akrilik Bağlantı Halkaları : paket içerir 6 koyu renk akrilik bağlantı halkaları, her renk 50 parça vardır, bir soluk parlaklık ile parlayan, erkekler ve serin bayanlar kullanım için çok uygundur.Özel Boyut : Bu akrilik bağlantı halkalarının boyutu 19.5 mm uzunluk, 18mm genişlik ve iç çap 11.5x10.5mm'dir, uygun deliğin diğer bağlantı halkalarını bağlaması kolaydır.Kaliteli Malzeme : Bu bağlantılar, mücevherlerinizi süslemek için uygun, sağlam ve parlak, zarif ve tekrar kullanılabilir, iyi koku ve dokunuşa sahip kaliteli akrilikten yapılmıştır.Montajı Kolay : Bu bağlantı halkaları yakın halkalarda tasarlanmıştır, bir zincir veya kolye yapmak için tek tek bağlamak için açma halkaları kullanmalısınız, hızlı montaj kolay birleştirme ve bölme.Geniş Kullanım Aralığı : Çanta, debriyaj, çanta, omuz çantası için uygun, çantanızı daha fazla yapın attractive.It tıknaz ve abartılı kolyeler, bilezikler ve küpeler yapmak için de kullanılabilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!