• Yeni
SkyCaddie SX500 Taşınabilir Golf GPS Hediye Kutusu Paketi / PlayBetter Taşınabilir Şarj Cihazı, Araba / Duvar USB Adaptörleri ve Koruyucu Sert Kılıf | Sağlam, Dokunmatik Ekran, 5 Ekran, 35.000 Harita / Golf GPS Telemetre

SkyCaddie SX500 Taşınabilir Golf GPS Hediye Kutusu Paketi / PlayBetter Taşınabilir Şarj Cihazı, Araba / Duvar

Ziyaretçi izlenme:
₺ 1289.85

Stokta
Mağazada

UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. [SKYCADDİE SX500 HEDİYE KUTUSU PAKETİ] - Sky Caddie SX500 Golf GPS, USB Şarj Kablosu, Play Better Koruyucu Sert Çanta, Play Better Taşınabilir Şarj Cihazı, Play Better Car s 5 inç golf GPS, full HD grafiklere, sağlamlaştırılmış ve suya dayanıklı tasarıma sahiptir.35.000'den fazla golf sahası, Wi-Fi güncellemeleri, Dinamik Hole Vue, Intelli Green teknolojisi ve daha fazlasıyla yüklendi!.Bu hediye kutusunu kesinlikle seveceksiniz!SX500 aksesuarlarımız sizi her zaman oyununuzu takip etmek için mükemmel yoldaşlardır.Aksesuarlar Kırmızı Fiyonklu Play Better Siyah Hediye Kutumuzda paketlenmiştir!.Asla piliniz bitmez!Play Better Taşınabilir Şarj cihazımızla cihazınızı ve diğer cihazlarınızı her zaman şarjlı tutabilirsiniz.Seyahat sırasında değerli eşyalarınızın çantalarınıza veya bir tur sırasında çantanıza sokulmasından bıktınız mı?Koruyucu Sert Kılıfımız, tüm elektroniklerinizin bozulmamış durumda kalmasını sağlamak için mükemmeldir.Kasa fermuarları kapanır ve klipsli kullanışlı bir tutamak içerir.Play Better Araç ve Duvar USB Adaptörlerimiz, elektroniklerinizin hiçbir zaman şarj olmadan rahatsız edilmemesini sağlayacaktır!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!