• Yeni
Garmin Descent Mk2S (Açık Altın/Açık Kum) GPS Saati Dalış Bilgisayarı Hediye Kutusu Paketi / PlayBetter Araba / Duvar Adaptörleri, Taşınabilir Şarj Cihazı ve Sert Çanta / Daha Küçük Boyutlu Dalış Akıllı Saati / 010-02403-00

Garmin Descent Mk2S (Açık Altın/Açık Kum) GPS Saati Dalış Bilgisayarı Hediye Kutusu Paketi / PlayBetter Araba

Ziyaretçi izlenme:
₺ 323.97

Stokta
Mağazada

Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Spotify entegrasyonu ayrı Spotify Premium üyeliği gerektirir.Bu hediye kutusunu kesinlikle seveceksiniz!Descent MK2s aksesuarlarımız, dalış ve antrenmanlarınızı her zaman takip etmeniz için mükemmel yol arkadaşlarıdır.Aksesuarlar Kırmızı Fiyonklu Play Better Hediye Kutumuzda paketlenmiştir!.Birden fazla dalış modu, performans takibi, çeşitli spor uygulamaları, yüzey çoklu GNSS bağlantısı ve artık daha küçük bilekler için tasarlanmış uzun pil ömrü sunan bu gelişmiş, saat tarzı dalış bilgisayarı ile su altında yepyeni bir dünyayı keşfedin.Play Better Araç ve Duvar USB Şarj Adaptörlerimiz, dalış tarzı saatinizin ve diğer elektroniklerinizin hiçbir zaman şarj olmadan rahatsız edilmemesini sağlayacaktır!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!