• Yeni
CEAUZY Elektrikli Seyir Aletleri, Ömür Boyu Harita ve Trafik Güncellemeleri ile 5 İnç Geniş Ekran Bluetooth Taşınabilir GPS Navigator

CEAUZY Elektrikli Seyir Aletleri, Ömür Boyu Harita ve Trafik Güncellemeleri ile 5 İnç Geniş Ekran Bluetooth

Ziyaretçi izlenme:
₺ 569.97

Stokta
Mağazada

5.0? haritalar, Artı ücretsiz ömür boyu harita güncellemeleri ve ücretsiz Canlı trafik ile araç navigatörü.Molalar için zamanında bildirimlerin yanı sıra yakındaki restoranları, dinlenme alanlarını önermek için önde gelen yol işaretleri ile kolay mola planlaması.Ücretsiz ömür boyu haritalar ve trafik güncellemeleri içerir.Premium GPS Navigasyon Özellikleri ve Entegre HD Kayıt Dashcam-hepsi tek bir ekranda işlevsellik.ÜCRETSİZ ömür boyu harita güncellemeleri ile her zaman en güncel haritalara, navigasyon bilgilerine parmaklarınızın ucunda sahip olursunuz.Harita güncellemeleri, abonelik veya güncelleme ücreti ve son kullanma tarihi olmaksızın yılda 4 defaya kadar indirilebilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!