• Yeni
ADİSUN Modern tavan vantilatörü ile ışık kiti, uzaktan kumanda LED karartma aydınlatma armatürü, gömme montaj, 112 W dilsiz Fan ışıkları için mutfak, çocuk yatak odası (beyaz)

ADİSUN Modern tavan vantilatörü ile ışık kiti, uzaktan kumanda LED karartma aydınlatma armatürü, gömme montaj,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 629.85

Stokta
Mağazada

Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. .Yeni tasarım : Yaratıcı fanlı modern tavan lambasının benzersiz tasarımı, evin her yerinde doğal ışık sağlar, böylece sıcaklığı ve konforu her yerde görebilirsiniz.Malzeme : Akrilik abajur, ışık geçirgenliğinde karanlık alan olmadığından ve iyi yoğunluk ve homojenliğe sahip olduğundan emin olmak için şeffaf ve nano teknolojiyi benimser.Fonksiyon : İhtiyaçlarınızı karşılamak için akıllı uzaktan kumanda ile üç farklı rüzgar hızı, düşük hız, orta hız ve yüksek hız özelleştirilebilir.Tavan vantilatörünün uzaktan kumanda işlevi, enerji tasarrufu, sessiz ve uzun ömürlü olduğu üç ışık efekti değiştirilebilir.Kurulumu kolay : güç : 118 W, renk sıcaklığı : (3000 K-6000 K), klima ile karşılaştırıldığında daha çevre dostu ve daha enerji verimlidir.Kurulumu kolay, parçaları monte etmeye gerek yok, entegre bir fan alacaksınız.Mükemmel hizmet : Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz ve sorunu sizin için çözeceğiz, daha fazla ışığa ihtiyacınız varsa memnuniyetiniz en büyük hedefimizdir.Lütfen mağazama tıklayın.Tip : Işıklı ve uzaktan kumandalı tavan vantilatörü.Uygulama : 15-20 metrekare.Fan kanatları : ABS + Akrilik+plastik.Voltaj : 85-265 V. Güç : 118 W. Gürültü : düşük rüzgar gürültüsü kadar düşük Paket : 1 * 118 W tavan fanı led 1 * 1 uzaktan kumanda 1*1 çanta aksesuarları 1 * 1 kullanım kılavuzu Not : 1. Güç adaptörünü takmadan, bakım yapmadan, onarmadan ve temizlemeden önce gücü kapatın. 2. Gevşemeyi veya sızıntıyı önlemek için terminallerin bağlı olduğundan emin olun 3. Güvenliği sağlamak için, kurulumu gerçekleştirmek üzere bir elektrikçi kiralayın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!