• Yeni
Hunter Fan Company 53237 Builder Plus LED Işıklı ve Çekme Zinciri Kontrollü Kapalı Tavan Vantilatörü, 52, Fırçalanmış Nikel Kaplama (4)

Hunter Fan Company 53237 Builder Plus LED Işıklı ve Çekme Zinciri Kontrollü Kapalı Tavan Vantilatörü, 52, Fırçalanmış

Ziyaretçi izlenme:
₺ 2363.76

Stokta
Mağazada

Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz.KLASİK TAVAN VANTİLATÖRÜ : Geleneksel Builder plus fan, ev iç mekanını ilham alacak şekilde dönen mermer camla kaplı LED ışıklarla birlikte gelir; 52 x 52 x 17.06 inç boyutlarındadır.ÇOK hızlı GERİ dönüşümlü FAN motoru : Fısıltı Rüzgar motoru, sessiz performansla ultra güçlü hava akışı sağlar; Yaz aylarında aşağı çekme modundan kış aylarında yukarı çekme moduna yön değiştirin.LED ışık KİTİ : Enerji tasarruflu kısılabilir LED ampuller, yaşam alanının aydınlatmasını ve ambiyansını kontrol etmenizi sağlar; Uzun ömürlü ampuller geleneksel ampullerden daha uzun ömürlüdür.Ampul Taban Kodu : E11. Oluşturucu Artı kitlesel çekiciliğe sahip modern tavan vantilatörü, evinizin modern iç tasarımına kusursuz bir şekilde uyacaktır.Güzel, temiz kaplama seçenekleri, mekanınızın güncel ve ilham verici görünmesini sağlayacak bir görünüm oluşturmak için tasarım boyunca açıların yüksek kontrastıyla birlikte çalışır.LED ışıklı tavan vantilatörü, aydınlatmanız üzerinde tam kontrol sağlayan tamamen kısılabilir, yüksek verimli LED ampullere sahiptir.Builder Plus fan, ideal hava hareketi ve en yüksek performansı sağlamak için optimize edilmiş 13 derecelik bıçak aralığına sahiptir.Bu geri dönüşümlü fan, evinizdeki odaları yaz aylarında serin ve kış aylarında sıcak tutan ters dönüşlü fan kanatları ile birlikte gelir.9' veya daha büyük tavanlı odalarda veya alanlarda kullanım için idealdir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!