• Yeni
Matthews IR3H-BW-BW-42 Irene Kapalı/Açık Nemli Yer Uzaktan Kumandalı ve Duvar Kontrollü 42 Hugger, 3 Masif Ahşap Bıçak, Ahır Ağacı

Matthews IR3H-BW-BW-42 Irene Kapalı/Açık Nemli Yer Uzaktan Kumandalı ve Duvar Kontrollü 42 Hugger, 3 Masif

Ziyaretçi izlenme:
₺ 809.97

Stokta
Mağazada

IRENE TAVAN FANI BOYUTLARI : Çap 42", Yükseklik 10" (Tavandan Fan Muhafazasının Altına); Gömme Montaj Tabanı 7 " Çap; Ağırlık 11 lbs.FAN KANATLARI : 3 Dış Mekan Onaylı Ahır Ağacı Tonu Bıçağı (42" Açıklık / 15° Bıçak Aralığı); DC Motor CFM : 3742.69 (Yüksek Hız).FAN KONTROLÜ : Elde Taşınabilir, Duvara Monte Edilebilir, Ters Fonksiyonlu 6 Vitesli Fan Uzaktan Kumandası (Parça Numarası : RC-DC-TAVAN ) ve Decora Tarzı Duvar Kontrolü (Parça Numarası : DC-WC) içerir.KURULUM : 7’10” veya Daha Yüksek Tavan Yükseklikleri için uygundur; NEMLİ Yerler için ETL Onaylıdır.DETAYLAR : Ahır Ağacı Kaplamalı Dökme Alüminyum ve Ağır Damgalı Çelikten imal edilmiştir; Düşük Hızda Yüksek Tork Sağlayan, Daha Fazla Hava Akışı ve Daha Az Enerji Tüketimi Anlamına Gelen Enerji Verimli, Ultra Sessiz, 6 Vitesli ve Geri Dönüşümlü DC Motor.Benzeri olmayan bir figürü kesen Irene tavan ve sarılma fanları koleksiyonu, üç veya beş düzgünce birleştirilmiş masif ahşap bıçakla rustik, ancak çarpıcı bir şekilde modern.Basit, aerodinamik bir motor gövdesi minimum profilini tamamlar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!