• Yeni
Çöl Özü Bitkisel Leke Dokunmatik Sopa ile Doğal Özler ve Uçucu Yağlar - .31 Fl Ons-6'lı Paket-Antiseptik Çay Ağacı Yağı-Papatya-Lavanta-Palmarosa-Berrak ve Işıltılı Cilt

Çöl Özü Bitkisel Leke Dokunmatik Sopa ile Doğal Özler ve Uçucu Yağlar - .31 Fl Ons-6'lı Paket-Antiseptik Çay

Ziyaretçi izlenme:
₺ 36.84

Stokta
Mağazada

GÜÇLÜ BOTANİK FORMÜL - Bu leke dokunma çubuğu, temiz ve sağlıklı cildi destekleyen ve besleyen 9 doğal öz ve uçucu yağdan oluşan özel bir formülasyondur.CLEAR & RADİANT SKİN-Papatya, lavanta, palmarosa, wintergreen ve calendula ile birlikte çay ağacı yağı cildinize taze ve doğal bir ışıltı çözümü sunar.ANTİSEPTİK ÇAY ağacı yağı-Bu leke çubuğunda kullanılan çay ağacı yağının antiseptik özellikleri, cilt darbelerine, böcek ısırıklarına ve diğer cilt tahrişlerine etkili doğal rahatlama sağlar.TÜM cilt tipleri için-Bu organik leke çubuğu, herhangi bir cilt tipine sahip insanlar için etkili cilt bakımı sunar.Vücudunuzla uyum içinde çalışmak için besin açısından zengin çöl botanikleriyle üretilmiştir.YAĞLI OLMAYAN FORMÜLASYON-Bu bitkisel leke çubuğu, cilde kolayca nüfuz eden ve makyajın altında kullanılabilen yağlı olmayan, kurumayan bir formüldür.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!