• Yeni
YYMB Döner Temperli Cam Tepsi Yuvarlak Lazy Susan Döner Tabla Servis Tabağı, Yardımcı Tekerlekler, Masa Tabağı Döner Tabla, Pürüzsüz

YYMB Döner Temperli Cam Tepsi Yuvarlak Lazy Susan Döner Tabla Servis Tabağı, Yardımcı Tekerlekler, Masa Tabağı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 1459.14

Stokta
Mağazada

Huylu olmuştur pikap kesme cam ve yüzeyi dayanıklı aşınmaya dayanıklı, ısı-dayanıklı, korozyon-dayanıklı ve darbe-dir. ★Döner tablamız su geçirmez, kire dayanıklı, kullanımı kolay, patlamaya dayanıklı, düşmeye dayanıklı ve yüksek sıcaklığa dayanıklıdır, bu da kullanımı kolaylaştırır. ★Ana tekerlek döndüğünde 6 yardımcı tekerlek ile donatılmış, camın yanlara doğru etkili bir şekilde önleyebilir ve rahat bir yemek deneyimi yaratabilir. ★Kısa üst ve alt kenarlı ördek gagasının aerodinamik tasarımı, kenarları pürüzsüz hale getirir ve ailenizin güvenliğini koruyarak ellerinize zarar vermez. ★Şeffaf cam döner tabla, doğum günü partileri ve aile ve arkadaş toplantıları için ideal olan basit ve cömerttir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!