• Yeni
Szfırstey Kılıf ile Kemer-Klip Kılıf için Galaxy A42, Koruma Tam Vücut Sağlam Darbeye/Toz Geçirmez Askeri Koruyucu Sert Telefon Kapak Ağır için Samsung Galaxy A42 (Kamuflaj)

Szfırstey Kılıf ile Kemer-Klip Kılıf için Galaxy A42, Koruma Tam Vücut Sağlam Darbeye/Toz Geçirmez Askeri Koruyucu

Ziyaretçi izlenme:
₺ 59.97

Stokta
Mağazada

1.[MÜKEMMEL UYUM] 2021 Kemer Klipsi Kılıflı Yeni tasarlanmış Ağır Hizmet Tipi Kılıf Samsung Galaxy A42 için Kemer Klipsi Kılıflı Kickstand, hassas kalıplamadan yapılan hassas kesiklerde düğmelere, hoparlöre, kameraya, şarj arayüzüne kolayca erişin. 2.[ÇOK KATMANLI SAVUNMA ] Katı iç polikarbonat kabuk yumuşak kauçuk dış kapak, Samsung Galaxy A42'niz için hassas tasarlanmış askeri sınıf darbeye dayanıklı bir kılıf. 3.[ÇOK YÖNLÜ KORUMA] TPU şok emilimi ile, Galaxy A42'nizi koruyan dört çevreleyen köşeyi kaldırdı, böylece düşmeden etkilenmeyecek.Derin kamera kesimi, tam flaş ve fotoğraf işlevini korurken kamerayı çizilmelere karşı korur. 4.[DÜŞME KORUMASI] Galaxy A42'nizi ciddi düşmelere, kirlere, çizilmelere ve darbelere karşı güvenli bir şekilde koruyun, kesinlikle dayanıklılık ve ağır hizmet koruması için. [KALİTELİ HİZMET] : Szfirstey davasından tamamen memnun değilseniz öncelikle bizimle iletişime geçin ve sorunlarınızdan herhangi birini memnuniyetle çözeceğiz, mağazaya geri dönmenize gerek yok.Samsung Galaxy A42 5 G için Kemer Klipsi Kılıfı ile Tüm bağlantı noktalarına ve düğmelere, kameraya, hoparlöre ve şarj etmeye kolay erişim sağlar.Yükseltilmiş kenarlar, telefonunuzun ekranını ve kamera lensini korumaya yardımcı olur.Sağlam Darbeye Dayanıklı / Toz Geçirmez 3 Katmanlı Askeri Koruyucu Sert Dayanıklı Telefon Kapağı Ağır Hizmet Tipi.Sıcak İpuçları Bu ürünün doğru şekilde takılması başarılı bir korumanın anahtarıdır, bu nedenle lütfen her kullanımdan önce kullanım kılavuzunu izleyin.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!