• Yeni
Speck Ürünleri Uyumlu Telefon Kılıfı için Apple iPhone XR, PRESİDİO TEMİZLE + GLİTTER Vaka, Bella Pembe ile Altın Glitter / Bella Pembe

Speck Ürünleri Uyumlu Telefon Kılıfı için Apple iPhone XR, PRESİDİO TEMİZLE + GLİTTER Vaka, Bella Pembe ile

Ziyaretçi izlenme:
₺ 44.85

Stokta
Mağazada

Presidio CLEAR + GLİTTER'IN i Phone'unuz için en üst düzeyde koruma sağladığından emin olmak için, üçüncü taraf bir laboratuvar tarafından birden çok kez 8 fit yükseklikten düşürüldü.IMPACTİUM CLEAR, iphone'unuzdan kuvveti emen ve dağıtan dinamik bir şok emici malzemedir.Kasanın sert dış katmanına gömülü parıldayan Parıltılı kristaller çizilmez veya pul pul dökülmez.Ekranın etrafındaki yükseltilmiş çerçeve, telefon yüzüstü yatarken ve düşme sırasında hasarı önlemeye yardımcı olur.İki koruma katmanı - şok emici darbeli şeffaf kauçuk ile birlikte kalıplanmış bir polikarbonat kabuk.Göz kamaştırıcı glitter kristalleri ile tam iki katmanlı şeffaf kılıf!Tek parça Presidio glitter i Phone kılıflarımız, tek parça bir kasada iki kat koruma için şok emici darbeli şeffaf kauçuk ile birlikte kalıplanmış bir polikarbonat kabuğa sahiptir.Tüm Speck kılıfları, cihazınızın her zaman korunmasını sağlamak için birden fazla gerçek yaşam durumu için bağımsız olarak laboratuarda test edilir.Aşırı düşmelere, aşırı sıcaklıklara, kimyasallara, anten parazitlerine, çatlaklara ve aşınmalara, cihaz bükülmelerine ve daha fazlasına karşı koruma sağlamak için test yapıyoruz.Bu Presidio CLEAR + GLİTTER i Phone kılıfı ömür boyu sınırlı garanti ile birlikte gelir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!