• Yeni
LuMee Duo Telefon Kılıfı, Gül Glitter / Ön ve Arka LED Aydınlatma, Değişken Dimmer / Şok Emme, Tampon Kılıfı, Selfie Telefon Kılıfı / iPhone 8+ / iPhone 7 + / iPhone 6s+ / iPhone 6+

LuMee Duo Telefon Kılıfı, Gül Glitter / Ön ve Arka LED Aydınlatma, Değişken Dimmer / Şok Emme, Tampon Kılıfı,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 120.48

Stokta
Mağazada

SELFİE aydınlatması HER şeydir - ınfluencer onaylı i Phone kılıfımız, her türlü görüntüyü oluşturmak için stüdyo kalitesinde ön ve arkaya bakan ışıklar sunar.Sıcak, doğal LED ışıkları, kendinizi iyi hissedeceğiniz resimleri ve videoları oluşturmanıza olanak tanır - siz, mümkün olan en iyi şekilde light.It telefonun flaşından %90 daha parlak ışık üreten ön LED şeritlerini yükseltti.Şarj edilebilir pil 30 dakika tam parlaklığı destekler!Kılıf bir mikro USB şarj kablosu ile birlikte gelir.HERHANGİ bir fırsat için MÜKEMMEL RESİM-Her durumda doğru ışığı bulun.Bu telefon kılıfı, bir düğmeye basit bir dokunuşla kullanıcının yüzünü aydınlatır.Dava devreye girdiğinde, ışık gölgeleri doldurur, fotoğrafı geliştirir ve konuyu parlak, güzel ve 'resim mükemmel'yapar.TAMPON KILIFI KORUMASI : Bu Lu Mee kılıfı ile i Phone'unuzu günlük aşınma ve yıpranmaya karşı koruyun.Bu sert kılıf, cihazı yastıklayan koruyucu köşelere ve kolay çıkarılması için yumuşak raylara sahiptir.İNCE ve şık tasarım-Lu Mee Duo şık bir görünüm ve rahat bir his sunar.Dış kabuk yumuşak mat veya pürüzsüz parlak bir yüzeye sahiptir.SADECE İLE UYUMLU : i Phone 8 Artı / i Phone 7 Artı / i Phone 6 s Artı / i Phone 6 Artı.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!