• Yeni
Kaplı Ağır Galaxy S10e Koruyucu Kılıf (2019 Rebel Zırh) askeri Sınıf Tam Vücut Koruma Kapağı Samsung Galaxy S10 E-Turkuaz Mavi

Kaplı Ağır Galaxy S10e Koruyucu Kılıf (2019 Rebel Zırh) askeri Sınıf Tam Vücut Koruma Kapağı Samsung Galaxy

Ziyaretçi izlenme:
₺ 50.97

Stokta
Mağazada

Samsung Kablosuz Power SHARE Teknolojisi ile tam uyumlu.Rebel Serimiz, 3 kez fiyat talep eden tanınmış vaka markalarının etki derecesine gururla uyuyor!.2019 Galaxy S10e için yeni ve geliştirilmiş olan Rebel, artık 10 metrelik darbe derecesiyle sağlam çift katmanlı koruma sağlayan tamamen bağlanmış 2 parçalı bir yapıya sahip.Daha fazla darbe emilimi için sağlam çekirdekli bir çerçeve ve kenardan kenara kauçuk bir tabaka ile dayanacak şekilde üretilmiştir.Güçlendirilmiş köşeler ve yükseltilmiş ön dudak, ekranı yüzeyden 1,2 mm kaldırarak ek koruma sağlar.Duyarlı kolay basma düğmeleri, orijinal dokunsal tıklama s ince şeklini korur ve hem rahat hem de tutması kolaydır.Açılan tasarımı sayesinde kasa montajı hızlı ve kolaydır.S10e'niz için Rebel Serisi kılıfı ile harika bir stil ve askeri koruma sergileyin.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!