• Yeni
Pro Seçin Paslanmaz Çelik Çok Yavru Pan Çöp Besleyici Çanak Köpek Kase Fincan Boyutu Seçin

Pro Seçin Paslanmaz Çelik Çok Yavru Pan Çöp Besleyici Çanak Köpek Kase Fincan Boyutu Seçin

Ziyaretçi izlenme:
₺ 43.50

Stokta
Mağazada

Miktar : 1 köpek yavrusu çanak.Yükseltilmiş merkez, yavruların ulaşmasını kolaylaştırmak için yiyecekleri dış kenara iter.Tasarım, köpeklerin yiyeceklerinde yürümelerini veya uyumalarını engeller.Kolay temizlik ve bulaşık makinesinde yıkanabilir için dayanıklı %100 Paslanmaz Çelik konstrüksiyon.Köpek maması kasesi 11.5 " genişliğindedir ve 50 onsa kadar tutar-Tüm çöpleri beslemek için mükemmeldir.Bu liste (1) köpek yavrusu yemeği içindir.Paslanmaz Çelik Köpek Besleyici Yemekleri, yavruları beslemeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.Çöpleri beslemek için harika!Akıllıca tasarlanmış, Paslanmaz Çelik Köpek Yavrusu Yemeklerimiz, yavruların ulaşmasının daha kolay olduğu dış kenarın yakınında yiyecek tutan yükseltilmiş bir merkeze sahiptir.Tasarım, köpeklerin yiyeceklerinde yürümelerini veya uyumalarını engeller.Paslanmaz Çelik Köpek Yemekleri mevcuttur : 11 Çap x 1 1/2 derin.Malzeme : 100 % Paslanmaz Çelik.Kapasite : 11-50 oz, 6 1/4 bardak, 1.4 L.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Avcı-Çukur Melamin

₺ 84.72

Üretici garantisi geçerli olmayabilir.Melamin Kase gövdesi.Paslanmaz çelik çıkarılabilir çanak.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Hunter Kimberley melamin besleme kasesi sofistike ü

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!