• Yeni
Muz Ayı Karikatür Bebek ve Dantel Pet Atkısı, DIY el yapımı Pet Yaka Narin Süslemeleri Kediler ve Köpekler için (karikatür Sarı)

Muz Ayı Karikatür Bebek ve Dantel Pet Atkısı, DIY el yapımı Pet Yaka Narin Süslemeleri Kediler ve Köpekler

Ziyaretçi izlenme:
₺ 20.97

Stokta
Mağazada

♦ çok rahat, en iyi ipek ve kumaş kullanarak. ♦ çok uygun, evcil hayvan yaka uzunluğu, evcil hayvanın boyun çevresine göre ayarlanabilir. personality çok kişilik, zarif malzemeler el yapımı ürün kesinlikle bir tür. ♦ çok güvenli, takılması kolay ve evcil hayvana zarar vermez.Evcil hayvanınızın güzelleşmesine izin verin. suitable giymek için uygun kedi ve küçük / orta boy köpek, köpeğin büyük boyutunu günceller, bizim için bizi izlemeye devam edin.Düşünebiliriz?Evcil hayvanınız size söylemeyecek, boynundaki eski yaka rahat değil ve güzel değil.Gözleri görüyor musun bak! .Belki de evcil hayvanınız için yeni bir yaka almanın zamanı gelmiştir.Boyutu kontrol edin : Bu boyun atkısı uzunluğu ayarı 23 ~ 64 cm(9.1~25 inç) arasındadır, kuralınızı çıkarın, evcil hayvanınızın boynuna musallat olun, Sayılar arasındaki uzunluk uygundur.Operasyon sırasında can güvenliğinizin olduğunu lütfen unutmayın.Evcil hayvan yetiştirmenin ne olduğunu kim bilir.= ) BİLMELİ : Mağazadaki tüm ürünler ağırlık 11.5 ~ 23 G(0.03~0.05 lb) arasındadır, 3 aydan fazla kediler veya köpekler herhangi bir yüke sahip değildir, tüm ürünlerin elle yapıldığını söylemeliyim, bu yüzden kesinlikle bir tür ve yaka orta büyüklükte, diğer alıcılardan daha iyi .Avantajı : Evcil hayvanınız giyinmeyi sevmiyorsa evcil hayvan atkısı en iyi seçimdir.Güzel ve Kişilik, kameranı öldür.Uygun için : gün-gün, partiler, düğünler, festivaller, hediyeler, fotoğraflar, video kayıt ve böylece.Lütfen dikkat : lütfen evcil hayvanınızın boyutunu bildiğinizden emin olun.Lütfen evcil hayvanınızın bu ürünü ısırmasına izin vermeyin.lütfen anlayın, Çünkü her biri elle yapılır, her ürün aynı olamaz, küçük bir fark olacaktır.Bu ürün evcil hayvan için insan değil!evcil hayvan için değil, insan için!evcil hayvan için değil, insan için!(Önemli şeyler üç kez alır)=) Sonunda mutlu bir alışveriş diliyorum!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!