• Yeni
Komik, Katlanabilir Neopren Bira Tutucu, 2 Adet. Gag Tırnaklı Kutular için Yenilik İçecek Kılıfları-Baba Suyu, Baba Şakası Yükleniyor. 12Oz Alkol, Bira, Şarap, Gazlı İçecekler, Ipa'lar için Yalıtımlı İçecek Soğutucu Hediyeler

Komik, Katlanabilir Neopren Bira Tutucu, 2 Adet. Gag Tırnaklı Kutular için Yenilik İçecek Kılıfları-Baba Suyu,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 20.07

Stokta
Mağazada

ZAMANLA SOLMAYACAK PREMİUM MÜREKKEP.KATLANABİLİR COOLİES = HAREKET HALİNDEYKEN KOLAYLIK .ÖMÜR BOYU GARANTİLİ.Asosyal mizah biraz uygunsuz ve aptalca bir eşek şakası için gelen baba, büyük baba, Üvey baba ya da koca bu komik bir şaka hediyeyi çok sevecek!Güvenebileceğiniz Kalite!Su geçirmez Bira Kutusu Kılıflarımız ABD'de Basılmıştır.Memnuniyetinizi veya paranızı geri alacağınızı kesinlikle garanti ediyoruz!.Ömür boyu %100 para iade memnuniyet garantisi!Siparişinizden tamamen memnun değilseniz, bize e-posta gönderin ve hafta sonları bile düzeltmek için 24 saat içinde yanıt vereceğiz.Katlanabilir ve Taşıması çok kolay!Katlanmayan diğer teneke kutu soğutucularının aksine, neopren teneke kutu soğutucularımız hafif ve katlanabilir, böylece bunları cebinize veya seyahat çantanıza kolayca sokabilirsiniz!Kutular için bu bira kılıfları doğum günleri, basketbol, balık tutma gezileri, açık hava yaz barbeküleri, golf gezileri ve Babalar Günü gibi tatil toplantıları için mükemmeldir!Serinliğimi nasıl temiz tutabilirim?Bulaşık makineleri, soğutma kapakları tasarımının ömrünü bozabileceğinden veya azaltabileceğinden, bu büyük kutu soğutucularını temiz tutmak için nazik el yıkama şiddetle tavsiye edilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!