• Yeni
100ct Noel Topları Ağacı Süsler, Kırılmaz Noel Süslemeleri Tatil Noel Ağacı Dekor için Yeniden Kullanılabilir El Hediye Paketi ile Set (Mavi, Şerit, Beyaz)

100ct Noel Topları Ağacı Süsler, Kırılmaz Noel Süslemeleri Tatil Noel Ağacı Dekor için Yeniden Kullanılabilir

Ziyaretçi izlenme:
₺ 71.97

Stokta
Mağazada

【ÇEŞİTLİ BOYUT】 Noel toplarının çapları 3cm/1.18" ve 4cm/1.57" ve 6cm/2.36"dır.Bunlar Noel ağacının dekorasyonu için en yaygın kullanılan boyutlardır. 【ÇOKLU AĞAÇ TOPLARI】 Noel topları süslemelerimiz 4 farklı stile sahiptir : mat, parlak, içi boş ve ışıltılı.Farklı yüzey işlemleri Noel ağacınızı eşsiz ve güzel kılar. 【KIRILMAZ PLASTİK】 Bu süslemeler dayanıklı ve çevre dostu plastikten yapılmıştır, geleneksel cam ürünleriyle karşılaştırıldığında olağanüstü kırılmaz işleve sahiptir. 【EVCİL HAYVAN ve ÇOCUK DOSTU】 Cam kırıkları ile karşılaştırıldığında, noel top süslerimiz ezildiklerinde herhangi bir zarara neden olmaz.Çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenli. 【GENİŞ UYGULAMA】 Mükemmel ev dekorasyonu, Noel, düğün, nişan, yıldönümü, parti gibi çeşitli durumlar için kullanılabilir.Ayrıca ticari dekorasyon için mükemmel bir seçimdir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!