• Yeni
CNYST Dijital Tork Ölçer Test Cihazı Tork Anahtarı 1/2 Ayarlanabilir Tork Test Cihazı, Otomobil Bisikleti için Maksimum Çalışma Aralığı 3 ila 30N.m Çeşitli Makine Bakımı Vb.

CNYST Dijital Tork Ölçer Test Cihazı Tork Anahtarı 1/2 Ayarlanabilir Tork Test Cihazı, Otomobil Bisikleti için

Ziyaretçi izlenme:
₺ 183.66

Stokta
Mağazada

Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız.Dijital tork ölçer, bir cırcır anahtarı ile donatılmış bir tork izleme cihazıdır.Hata : Çift Yönlü okuma hatası ± 2 % saat yönünde ve ± 2.5% counterclockwise.It iş verimliliğini artırmak için ileri ve geri yönlerde uygulanabilir.Birim : kgf.cm N. m, lbf.ft, lbf.in. Ses ve ışık alarm fonksiyonu ve arka ışık fonksiyonu ile, geceleri veya yetersiz ışıklı yerlerde çalışmak uygundur.Üç çalışma modu serbestçe değiştirilebilir : gerçek zamanlı mod, tepe modu, önceden ayarlanmış mode.It çeşitli sıkma ve sökme kontrolü için kullanılır strengths.It basit kullanım, hafiflik, çoklu birim dönüştürme, ses göstergesi ve ayarlanabilir ileri ve geri gibi birçok özelliğe sahiptir.Otomobil, bisiklet, çeşitli makine bakımı ve diğer endüstriler için uygundur.CNYST Dijital Tork Ölçer Test Cihazı Tork Anahtarı 1/2 Ayarlanabilir Tork Test Cihazı, Otomobil Bisikleti için Maksimum Çalışma Aralığı 3 ila 30 N.m Çeşitli Makine Bakımı Vb.Genel bakış Dijital tork göstergesi, çeşitli sıkma ve sökme kontrol güçleri için kullanılan bir kilit anahtarı ile donatılmış bir tork izleme cihazıdır.Otomotiv, bisiklet, çeşitli makine bakımı ve diğer endüstriler için uygundur.Özellikler Hata : Çift Yönlü okuma hatası ± 2 % saat yönünde ve ± 2.5% counterclockwise.It iş verimliliğini artırmak için hem ileri hem de geri yönde uygulanabilir Dört çeşit tork ünitesi serbestçe değiştirilebilir : kgf.cm, Nm, lbf.ft, lbf.in. Ses ve ışık alarm fonksiyonu ve arka ışık fonksiyonu ile, geceleri veya yetersiz ışıklı yerlerde çalışmak uygundur.Üç çeşit çalışma modu serbestçe değiştirilebilir : gerçek zamanlı mod, tepe modu, önceden ayarlanmış mod.Güç kaynağı : 2 adet 7 # pil(Pil dahil değildir.) Otomatik kapanma : Ürün 10 dakika boyunca işlem yapmadan otomatik olarak kapanacaktır.Özellikler Minimum mezuniyet değeri : 0.01 N. m Maksimum çalışma aralığı : 3-30 N.m Bağlayıcı : 1/2 Doğruluk : saat yönünde± %2, saat yönünün tersine ± %2.5.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!