• Yeni
Sandvik Coromant, DNMG 332-PF 4325, Tornalama için T-Max P Kesici Uç, Karbür, Elmas 55°, Nötr Kesim, 4325 Kalite, Ti (C, N) + Al2O3 + Kalay, Inveıo ™ Kaplama Teknolojisi (10'lu Paket)

Sandvik Coromant, DNMG 332-PF 4325, Tornalama için T-Max P Kesici Uç, Karbür, Elmas 55°, Nötr Kesim, 4325 Kalite,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 420.51

Stokta
Mağazada

Bu ürün ailesinin faydaları : Tüm uygulamalar ve malzemeler için özel kaliteler ve geometriler.Silecek ve Xcel teknolojileri ile üretken çözüm.Mükemmel talaş kırma için yüksek hassasiyetli soğutma sıvısına sahip aletler.Kaba işleme uygulamalarında bile güvenilir ve güvenli işleme.Sandvik Coromant DNMG 332-PF 4325, Tornalama için T-Max P Kesici Uç, T-Max P ürün ailesinin bir parçasıdır.T-Max P, küçük parçalardan ağır işlemeye kadar uzanan genel tornalama için ilk tercihinizdir.Kesici uçlar tüm Sandvik Coromant yüksek performanslı tutma sistemlerine uygundur ve tüm malzemelerde çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.Yüksek basınçlı soğutma sıvısı için özel olarak tasarlanmış geometriler çelik, paslanmaz çelik ve HRSA için mevcuttur materials.In geleneksel CVD alümina kaplamaları, kristal büyüme yönü rastgeledir.Inveio'yu geliştirirken uzmanlarımız, tüm kristallerin aynı yönde, en güçlü kısmı üst yüzeye doğru hizalanmasını sağlamak için bu kaplama katmanındaki büyümeyi kontrol etmenin bir yolunu buldular.Bu, her kristal yönüne benzersiz bir renk verildiği aşağıdaki mikroskop görüntülerinde görülebilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!