• Yeni
Toz Blender Sünger Taşınabilir Toz Puf Vakıf Aplikatör için Kadın için Salon için Güzellik Yeni Başlayanlar için(8 yaprakları)

Toz Blender Sünger Taşınabilir Toz Puf Vakıf Aplikatör için Kadın için Salon için Güzellik Yeni Başlayanlar

Ziyaretçi izlenme:
₺ 24.87

Stokta
Mağazada

Islak ve kuru çift kullanımlı, su ile temas ettiğinde daha büyük olur, koku olmaz.Islak ve kuru çift kullanımlı, su ile temas ettiğinde daha büyük olur, koku olmaz.Yumuşak doku, narin ve esnek, irade yoğrulur olabilir, olmayan deformasyon.Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir ve pratik, mükemmel makyaj araçları.Cilt dostu ve kırılması kolay değil, makyajda kolay.Deformasyon olmadan yüksek elastikiyet, yüksek yoğunluklu malzeme, iyi esneklik, rahat makyaj.Özellik : 1. Islak ve kuru çift kullanımlı, su ile temas ettiğinde daha büyük olur, koku olmaz.2. Cilt dostu ve kırılması kolay değil, makyajda kolay.3. Deformasyon olmadan yüksek elastikiyet, yüksek yoğunluklu malzeme, iyi esneklik, rahat makyaj.4. Yumuşak doku, narin ve esnek, irade yoğrulabilir, deformasyon olmaz.5. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir ve pratik, mükemmel makyaj araçları.Şartname : Durum : %100 % Yeniıtem Tipi : Toz Puf Marka : ZOREYA Isteğe Bağlı Tipi : 8 pcs Yaprakları, 6 pcs üçgensizuyarı : tüm cilt tipleri için .wetext tablo td,.wetext tablo inci,;.wetext tablosu, Paket Listesi : 1 x Toz Puf Kutusu Not : Haftalık temizlik ve düzenli değiştirme önerilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!