• Yeni
BEMONOC 1 adet / paket HTD 5 M Kauçuk Triger Kayışları Kapalı Döngü 1440mm Uzunluk 288 Diş 15mm Genişlik Endüstriyel triger kayışı

BEMONOC 1 adet / paket HTD 5 M Kauçuk Triger Kayışları Kapalı Döngü 1440mm Uzunluk 288 Diş 15mm Genişlik Endüstriyel

Ziyaretçi izlenme:
₺ 62.64

Stokta
Mağazada

Fiberglas Çekme Kablosu-Yüksek boyutsal kararlılık ve maksimum esneklik yüksek aşınmaya dayanıklı performans için tasarlanmış ve test edilmiştir;.Naylon Diş Kapağı-Dayanıklılık ve aşınma direnci, artan güç kapasitesi;.Yağ, ısı ve ozon direnci; yüksek diş kesme direnci; Bileşik-Kloropren Kauçuk; Kordon - Fiberglas; Diş Örtüsü - Naylon.Triger kayışı verimli iletim, düşük gürültü, yağ direnci, yorulma, esnek olmayan, esnemeyen, yüksek hassasiyetli, aşınmaya dayanıklı;.Kayışlar otomotiv, tekstil, takım tezgahları, ofis makineleri, elektrikli el aletleri, ev aletleri, enstrümantasyon ekipmanları, paketleme ekipmanları makineleri, madencilik, petrol, kimya vb.Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.HTD 5 M Triger Kasnak 16mm Genişlik Not 15(Uygun) Miktar : 1 adet HTD 5 M 5 M Triger kayışı-1440 Takip gibi Paket Listesini İçerir döngü Kapalı 15mm Type Fiberglas ile Neopren Lastik Genişliği-1440 5 M HTD 5 M Triger Kayışı-15 Kemer Yüksekliği : 3.8 mm Diş Sayısı : 288 Tooth Yükseklik : 2.06 mm Pitch : 5 mm Malzeme : : : : : diğer özellikler kemer ve makara ihtiyacınız Varsa, lütfen bize ulaşın, teşekkür ederim!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!