• Yeni
BEMONOC 2 adet / paket HTD 5 M Kauçuk Zamanlama Kemerler Kapalı-Döngü 540mm Uzunluk 108 Diş 15mm Genişliği için Lazer Oyma Makinesi

BEMONOC 2 adet / paket HTD 5 M Kauçuk Zamanlama Kemerler Kapalı-Döngü 540mm Uzunluk 108 Diş 15mm Genişliği

Ziyaretçi izlenme:
₺ 50.97

Stokta
Mağazada

Fiberglas Çekme Kablosu-Yüksek boyutsal kararlılık ve maksimum esneklik yüksek aşınmaya dayanıklı performans için tasarlanmış ve test edilmiştir;.Naylon Diş Kapağı-Dayanıklılık ve aşınma direnci, artan güç kapasitesi;.Yağ, ısı ve ozon direnci; yüksek diş kesme direnci; Bileşik-Kloropren Kauçuk; Kordon - Fiberglas; Diş Örtüsü - Naylon.Triger kayışı verimli iletim, düşük gürültü, yağ direnci, yorulma, esnek olmayan, esnemeyen, yüksek hassasiyetli, aşınmaya dayanıklı;.Kayışlar otomotiv, tekstil, takım tezgahları, ofis makineleri, elektrikli el aletleri, ev aletleri, enstrümantasyon ekipmanları, paketleme ekipmanları makineleri, madencilik, petrol, kimya vb.Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Fiberglas ile 15 Length : 540mm Belt Yüksekliği : 3.8 mm Diş Sayısı : 108 Tooth Yükseklik : 2.06 mm Pitch : 5 mm Malzeme : Neopren Kauçuk 5 M HTD 5 M Triger Kayışı-540-15 Özellikleri : Türü : 5 M-540-Takip olarak 15mm Type : Kapalı devre Paket Listesini İçerir HTD 5 M Triger Kasnak 16mm Genişlik Not için(Uygun) : eğer diğer özellikler kemer ve makara ihtiyacınız Varsa, lütfen bize ulaşın, teşekkür ederim 15 Miktar : 5 M 2 adet HTD 5 M Triger kayışı-540-Genişlik : !.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!