• Yeni
GLAMBUX (Hounds Diş Kontrol) Yarı Tedavi Jel Oje Kiti 33 Parça 22 Temel 11 Dekor, Ceket Kendini Jel Tırnak, Tırnak Sanat Desen

GLAMBUX (Hounds Diş Kontrol) Yarı Tedavi Jel Oje Kiti 33 Parça 22 Temel 11 Dekor, Ceket Kendini Jel Tırnak,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 292.20

Stokta
Mağazada

Yüksek kaliteli jel tırnakları evde, sanki bir çividen almışsınız gibi tamamlayabilirsiniz shop.It birden fazla parlak parça koymak için kendi teknolojisine sahiptir, böylece bir tırnak sanatçısının hassasiyetini gerektiren mücevher stilinin tadını kolayca çıkarabilirsiniz.Patentli parça kaplama teknolojisi .Patentli teknolojiye sahip parçalar sayesinde, mağazadan aldığınız mücevherleri evde kolayca şekillendirebilirsiniz.Bazen basit günlük tırnaklarla sofistike bir stil için denge ~.Bazen muhteşem parti tırnaklarıyla, Bir setle değişen bir bukalemun gibi!.Tasarımcıların ve stilistlerin en iyi kombinasyonu ve en sofistike stile izin veren ipuçları.PARÇA KAT JEL TIRNAK STİL NO.Art_009 (Tazı Dişi Kontrolü) Klasik ve gündelik arasındaki bağlantı Sofistike ve yoğun bir kontrolle tamamlanır, böylece tırnak adı verilen küçük tuval üzerindeki desenin tadını çıkarabilirsiniz.Beyaz ve siyaha dayanarak, herhangi bir stille iyi gider ve üç boyutlu ışıltıya sahip bir nokta vermek için dekor ucuna siyah taş parçalar eklenmiştir.Önlemler 01. Ultraviyole (güneş ışığına) maruz kaldığında, ürünün bileşenleri sertleşir ve kullanımı imkansız hale gelir. 02. UV lambası kullanırken, kullanılmayan parça kaplama jeli lambanın UV ışığına maruz kalırsa ürünün sertleşebileceğine dikkat edin. 03. Ürünü 20 santigrat derece ile 30 santigrat derece arasında gölgeli bir yerde saklayın. 04. Sıcaklık düşükse, ürün geçici olarak sertleşebilir, ancak sıcaklık ısıtılırsa, orijinal durumuna geri dönülerek tekrar kullanılabilir. 05. Ellerinizde, ayak tırnaklarınızda veya çevresindeki cildinizde herhangi bir anormallik varsa, lütfen bunları kullanmayı bırakın. 06. Kullanımdan sonra değişim ve iadelere izin verilmez.Depolama yöntemi 01. Kapalı pakete koyun ve UV ışınlarına (güneş ışığına) maruz kalmayan serin bir yerde saklayın. 02. Bebeklerin ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. 03. Sıcaklık düşürüldüğünde ürün geçici olarak sertleşebilir, ancak sıcak bir sıcaklıkta tekrar iyileşir.Ürün Bileşimi : 01. Paket 02. Kullanım Kılavuzu 03. Temel ipucu : 22 adet 04. Deco ipucu : 11 adet 05. Ahşap Çubuk 06. Mini Tırnak Törpüsü.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!