• Yeni
DSDecor Reçine Tırnak Sanat Paleti Tırnak Boyama Makyaj Paleti Tepsi Kozmetik tırnak jeli Lehçe Renk Karıştırma Paleti (Beyaz)

DSDecor Reçine Tırnak Sanat Paleti Tırnak Boyama Makyaj Paleti Tepsi Kozmetik tırnak jeli Lehçe Renk Karıştırma

Ziyaretçi izlenme:
₺ 35.97

Stokta
Mağazada

♦ Reçine Malzemesi-Tırnak sanat paleti reçine malzemeden, pürüzsüz dokudan, temizlenmesi ve silinmesi kolaydır. Practical Taşınabilir ve Pratik-9. 5x8 cm / 3.74x3.15 inç.Kompakt boyutlu, kullanışlı, makyaj çantanıza kolayca sığar, seyahat için mükemmel boyuttadır.Karıştırmak istediğiniz çok daha fazla renk ve pigmenti tutacak kadar büyük.Küçük tabaklarımız temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, kullanımı çok pratiktir. Beautiful Güzel ve Cömert - Altın kenarlı akik taş stili, güzel ve generous.It bitmiş tırnak sanat eserlerini görüntülemek için kullanılabilir ve fotoğraf sahne olarak kullanılabilir. Used Yaygın Olarak Kullanılan-Palet tırnak sanat boyası, jeller, tırnak cilaları için uygundur ayrıca fondöten karıştırma, ruj veya göz farı karıştırma, ayrıca pigmentler, kirpik yapıştırıcısı vb.Için de uygundur. Mak Büyük Makyaj Aracı-Hem profesyonel kullanım hem de günlük kullanım için ideal, profesyonel makyaj sanatçısı, moda makyaj aşığı ya da sadece makyaj öğrenicisi olsanız da, bu makyaj paleti kendi güzelliğinizi ve modanızı yaratmak için harika bir araç olacaktır.DSDecor reçine tırnak sanat paleti güzel cömert, taşınabilir pratik ve kolay temizlenebilir silin.Hem profesyonel kullanım hem de günlük kullanım için ideal, profesyonel makyaj sanatçısı, moda makyaj aşığı ya da sadece makyaj öğrenicisi olsanız da, bu makyaj paleti kendi güzelliğinizi ve modanızı yaratmak için harika bir araç olacaktır.Palet, tırnak sanat boyası, jeller, tırnak cilaları için uygundur, ayrıca fondöten karıştırma, ruj veya göz farı karıştırma, ayrıca pigmentler, kirpik yapıştırıcısı vb.Için de uygundur.Malzeme : Reçine.Palet Boyutu (Yaklaşık.) : 9.5 * 8 cm / 3.74x3.15 inç.Paket içeriği : 1 Adet Reçine Tırnak Paleti.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

APRES Üst Jelkot Mat

₺ 43.20

APRES JEL X APRES Üst Jelkot Mat.JEL ÜST KAT.MAT.Yeni ve yenilikçi Silinmeyen Mat Üst Jelkotumuz sizi büyüleyici bir kadife kaplamayla bırakacak!Aprés Mat Üst Jelkot silinmez, bu da

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!