• Yeni
Oje Organizatör Durumda, Famard Taşınabilir Oje Tutucu Tutar 42 Şişe (15 ml ) Ayarlanabilir Bölücüler ile, çift katmanlı saklama Çantası için Oje ve Manikür Seti

Oje Organizatör Durumda, Famard Taşınabilir Oje Tutucu Tutar 42 Şişe (15 ml ) Ayarlanabilir Bölücüler ile,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 74.97

Stokta
Mağazada

Aşağıda tutun her şeyi organize resmini Çift Katman Tasarım,oje dava üstünde yeterli çok yönlü cepler ve ekstra alan vardır,cilası çıkarıcı tüm parlatır, dosyaları, pamuk, küçük şişe saklamak için idealdir.Oje ve manikür araçları tutar tek bir yerde,yani bir çöpçü AVI üzerinde çivi yapmak her zaman gitmek zorunda değiliz.(Sadece Çanta). 【Ojeyi güvende tutun】 Oje saklama organizatör kutumuz, tüm ojeleri ışığa maruz bırakmazken dik konumda tutar .Bölme, şişenin çarpışmasını veya kırılmasını önlemek için yumuşaktır, bu nedenle şişelerin çatlaması veya her birine çarpması konusunda endişelenmeyiz other.It seyahat ve aile manikürleri için cila taşımanın güvenli bir yolu. 【Taşıması ve saklanması kolay】 Oje organizatör kılıfı sağlam bir tutamağa sahiptir, evde, tatilde veya hatta kişisel kullanım öğeleriyle manikürcü/pedikürcüye gitmeyi çok kolaylaştırır.Kompakt ve seyahat etmesi kolay, biraz cila ile seyahat etmek için mükemmeldir ve sizin için bir elyaf haline gelecektir!. 【En sevdiğiniz renkleri saklamak için yeterli alan】Tırnak organizatörleri ve depoları, tırnak sanat fırçalarını, manikür kesicileri, dosyaları, çıkartmaları, makasları, cila sökücüleri ve diğer küçük aksesuarları saklamak için çeşitli ceplere ve elastik bantlara sahiptir.Büyük bir alt bölme (ayarlanabilir şişe bölücülerle) 42 şişe 15 ml'ye (0,5 fl.oz) oje. 【Yüksek kalite ve versatile】 Our oje saklama çantası ağır naylon yapılır, daha dayanıklı ve çizilmeye dayanıklı.Oje şişelerini korumak için yumuşak yastıklı iç kısım, sadece mükemmel bir tırnak teknisyeni malzemeleri değil, aynı zamanda ideal bir uçucu yağdır case.It aşkın için en iyi hediye.Tırnak cilası, diğer tırnak sanat aksesuarları da dahil olmak üzere küçük şeyleri saklayabilir.Boyut : 10.2"x8.1"x 5.3".Ağırlık : Ağırlık : 14.1 oz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!