• Yeni
Newmınd 80 W Tırnak Toz Toplayıcı, Tırnak Elektrikli Süpürge, Tırnak Sanat Aracı Güçlü Güç Vakum Makinesi Güçlü Emiş Elektrikli Çivi Çivi için Filtre-Altın

Newmınd 80 W Tırnak Toz Toplayıcı, Tırnak Elektrikli Süpürge, Tırnak Sanat Aracı Güçlü Güç Vakum Makinesi Güçlü

Ziyaretçi izlenme:
₺ 29.97

Stokta
Mağazada

* Elektrikli tırnak toz toplayıcı Güçlü fanlı 80w elektrikli süpürge, tırnak törpüsü, tampon, tırnak matkabı veya tırnak cilası kullanırken toz toplayabilir. * Toz toplayıcı filtre, pratik ve kullanımı kolay. * Tırnak törpüsü,tırnak manikürü,tırnak uzatma,UV jel tırnakları,kristal tırnaklar vb.Gibi çeşitli tırnak sanat süslemeleri ve cilaları için toz filtrelemek için geçerlidir. * Tırnak Toz Toplayıcı,Tırnak Teknisyenleri, tırnak salonu veya tırnaklarını evde yapan bir kişi için uygundur. * Bu manikür için güçlü bir vakumdur, elektrikli tırnak toz toplayıcı makinesi tozu ve tozları kolayca temizler.Biz kaliteli ve fiyat ile ürün satmak.Müşterilerden gelen her geri bildirime büyük önem veriyoruz.Mağazamızda almak ve satın almak hoş geldiniz.Açıklama : - Elektrikli tırnak toz toplayıcı Güçlü fanlı 80w elektrikli süpürge, tırnak törpüsü, tampon, tırnak matkabı veya tırnak cilası kullanırken toz toplayabilir. - Bu manikür için güçlü bir vakumdur, elektrikli tırnak toz toplayıcı makinesi tozu ve tozları kolayca temizler. - Toz toplayıcı filtre, pratik ve kullanımı kolay. - Tırnak Toz Toplayıcı,Tırnak Teknisyenleri, tırnak salonu veya tırnaklarını evde yapan bir kişi için uygundur. - Tırnak törpüsü,tırnak manikürü,tırnak uzatma,UV jel tırnakları,kristal tırnaklar vb.Gibi çeşitli tırnak sanat süslemeleri ve cilaları için toz filtrelemek için geçerlidir.Boyut Grafik : Boyutu : yaklaşık. 23 × 24 × 7.5 cm / 9.06 × 9.45×2.95 inçpaket İçeriği : 1 adet tırnak toz Toplayıcısı1 adet Plug Note : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!3. Size harika bir çevrimiçi alışveriş diliyorum!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!