• Yeni
Abimy Çivi Jel Kiti-Tırnak Uzatma Jel Seti Glitter Kristaller Hiçbir Kağıt Desteği Katı Tutkal Modeli Jel Tırnak Seti Sanat Tırnak

Abimy Çivi Jel Kiti-Tırnak Uzatma Jel Seti Glitter Kristaller Hiçbir Kağıt Desteği Katı Tutkal Modeli Jel Tırnak

Ziyaretçi izlenme:
₺ 71.76

Stokta
Mağazada

Tırnak jeli seti, tatillerde tırnaklarınızı daha çekici hale getirir.Bu ürün, kullanmanız için uygun olan sürtünme, temizleme sıvısı, uzatma jeli, fototerapi kalemi, tırnak kalıbı ile donatılmıştır.Sağlıklı malzeme : manikür jel seti sağlıklı, çevre dostu ve tatsızdır.Tırnaklara zarar vermez.Tırnaklarınızın çok kısa olduğunu düşünüyorsanız, bu ürün en iyi seçiminiz olacaktır.Bu ürün kauçuk aşınma direncine sahiptir ve kullanımı kolaydır. 1. Tırnak jeli seti, tatillerde tırnaklarınızı daha çekici hale getirir.2. Bu ürün, kullanmanız için uygun olan sürtünme, temizleme sıvısı, uzatma jeli, fototerapi kalemi, tırnak kalıbı ile donatılmıştır.3. Sağlıklı malzeme : manikür jel seti sağlıklı, çevre dostu ,tatsız ,vb.Tırnaklara zarar vermez.4. Tırnaklarınızın çok kısa olduğunu düşünüyorsanız, bu ürün en iyi seçiminiz olacaktır.5. Bu ürün kauçuk aşınma direncine sahiptir ve kullanımı kolaydır Not : Gerçek renk farklı monitör ve ışık etkisi nedeniyle görüntüden biraz farklı olabilir Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm sapmaya izin verin Şunlardır : 1 takım x tırnak uzatma jel Seti.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!