• Yeni
Outyua Kare Orta Basın Çivi Fransız Geniş Parlak Yanlış Çivi Akrilik Tasarımcı Balerin Sahte Tırnak Tasarımları ile Kadınlar için ve Grils 24 adet (Yangın)

Outyua Kare Orta Basın Çivi Fransız Geniş Parlak Yanlış Çivi Akrilik Tasarımcı Balerin Sahte Tırnak Tasarımları

Ziyaretçi izlenme:
₺ 26.97

Stokta
Mağazada

Orta kare pres çivisi, yaklaşık bir hafta sürebilen kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır, ancak jöle jelinin dayanıklılığı sınırlıdır.Kendi yapıştırıcınızı kullanmanızı öneririz.Kare çiviler 24 adet set 12 farklı boyuttadır.Farklı ekran ayarı ve ışığı nedeniyle, tam flase tırnaklarının resmi resimden biraz farklı olabilir.Kare ateş yanlış tırnaklar tırnaklarınızı daha fazla yapacak attractive.No tırnak boyutunuz ne olursa olsun ,kendiniz için en uygun sahte çiviyi seçebilirsiniz, Sadece birkaç dakika, istediğiniz uzunlukta ve şekilde kırpmak ve dosyalamak kolaydır.Parlak orta tırnaklar düğün,parti,hafta sonu buluşması veya özel günler için kendi tırnaklarınızı tasarlayın.Tırnak modanız için mükemmel bir seçim.Ürünümüzle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin ve size 24 saat içinde cevap vereceğiz.1 kullanma.Tırnak dilimlerini bir ovma ile hafifçe zımparalayarak yüzey keratinini çıkarın, durulayın ve tırnakları temiz ve kuru tutun. 2.Tırnakların doğru boyutunu seçin ve seçilen tırnak plağının içine doğru miktarda yapışkan bant alın. 3.Tırnağın kökünden tırnağın önüne bir dilim takın, çiviyi 8 saniye basılı tutun,sıkıca yapıştırın Yapışkan bant Yapışkan bant nasıl boşaltılır : Oje çıkarıcı gerekli değildir, çiviyi tırnağın her iki tarafından çıkarmak için ölü deri kullanın.Dikkat edilecek noktalar 1 : İltihap ve kızarıklık gibi yerlere yapıştırmaktan kaçının. 2.Çocukların erişemeyeceği bir yere koymayın. 3. Tırnakları korumak için tırnağın çıkarılmasını zorlamayın.Açıklama : 1 : Tam tırnak tasarımı,Yüksek Kaliteli ABS Malzeme, Pratik uzunluk, tırnaklarınızı ince yapın ve çok gerçekçi veya en azından profesyonelce yapılmış bir görünüme sahip olun.Bu tırnaklar normal bakım ile en az 1-2 hafta sürecek, kaliteli tutkal kullanıldığında daha uzun olacaktır. 2. Lütfen banyo yaparken, çamaşır yıkarken, bulaşıkları yıkarken vb. Sahte tırnakları çıkarın.uzun süre su dokunduğunuzda, tırnak jöle aksi halde akışkanlığı azalır.Bu sorunu önlemek için, 3 : uzun Doğal çivi, yanlış çivi daha cazip Hale getirecek yanlış bir çivi kullanımını genişletmek için kendi tutkal kullanabilirsiniz.Tırnak boyutu ne olursa olsun, kendini ,Sadece birkaç dakika için en uygun sahte tırnak seçebilirsiniz, döşeme ve dilediğiniz uzunluğu ve şekli onları dosya kolaydır.Çoğu durum için uygun değil.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!