• Yeni
Tutkal Tabancası Çubukları, Tutkal Çubukları Paintless Dent Tamir Kiti için Yüksek Mukavemetli Sıcak Tabancası (11200mm)

Tutkal Tabancası Çubukları, Tutkal Çubukları Paintless Dent Tamir Kiti için Yüksek Mukavemetli Sıcak Tabancası

Ziyaretçi izlenme:
₺ 189.60

Stokta
Mağazada

Hızlı yapıştırma : Kür süresi : 10 ~ 15s.Tutkal tabancası ile kullanılır : Tutkal tabancası ile kullanılmalıdır, çubuğu sıcak tabancaya koyun, bir süre elektrikli ısıtmayı takın, tetiği çekin namlu üzerinde plastik çıkış olacaktır.Kullanımı kolay : Çakmağı, yapışkan bir yerde boyanmış, yanmanın yapışkan çubuk ucunu sıcak eritmek için de kullanabilirsiniz, çizgideki bir katıya iyi bir tutkal yapıştırın.Kapsam : Seramik, elektronik, kağıt, oyuncak, ev, deri, ayakkabı.Yüksek mukavemet : Hem rahat hem de kullanımı kolay, ortalama yapıştırıcı tutkal katıydı.Açıklama : Sıcak Tutkal Çubuğu Sağlam bir yapıştırıcıdır.Tutkal tabancası ile kullanılmalıdır, çubuğu sıcak tabancaya koyun, elektrikli ısıtmayı bir süre takın, tetiği çekin namlu üzerinde plastik çıkış olacaktır.Çakmağı, yapışkan bir yerde boyanmış yanmanın yapışkan çubuk ucunu sıcak eritmek için de kullanabilirsiniz, çizgi üzerinde bir katıya iyi bir tutkal yapıştırın.Gümrüklü kağıt kartonları, el sanatları, el yapımı, vb., hem kullanışlı hem de kullanımı kolay, ortalama yapıştırıcı tutkal katıydı.Özellikler : 1.Hızlı bağlama2.yüksek strength3.Anti-aging4.No zehir5.1 Black Material ısıl kararlılık Özellikleri : : 10 adet X Sıcak Tutkal Çubukları Not * 270 mm Kapsam : seramik, elektronik, kağıt, oyuncaklar, ev, deri, ayakkabı ve çok Paketi ile birlikte 11* 200 mm 3 * 11* 200 mm 2* #, 2#, 3# 1# 7 EVACuring zaman : best Option Boyutu 140~170° 10 ~ 15s Softening noktası : 80~85°Çalışma sıcaklığı : : 1 Renk : : : .Izin lütfen 1-2mm manuel ölçüm nedeniyle farklılık, teşekkürler. 2.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Lütfen anlayın, Teşekkür ederim! .

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!