• Yeni
DNC T Bar Sıra Mayın, Triceps Aşağı Çekin Eki Set 360° Döner Çift D Kolu Kablo Makinesi için Egzersiz, Uyar 1 Standart & 2 Olimpik Barlar

DNC T Bar Sıra Mayın, Triceps Aşağı Çekin Eki Set 360° Döner Çift D Kolu Kablo Makinesi için Egzersiz, Uyar

Ziyaretçi izlenme:
₺ 101.94

Stokta
Mağazada

♦ T-Bar Sıra ve D-Kolu : Bu combo, t-bar sıra eki ve triceps v-şekilli pres aşağıdan oluşur, her ikisi de çok dayanıklı, yüksek kaliteli katı çelikten imal edilmiştir.Evde, spor salonunda ve her iki egzersiz için mükemmel. ♦ Çift D Kolu (V Kolu) : Çift d sapının yüzeyi, çalışma sırasında ellerinize güvenli ve sağlam tutuşu artırabilen ve herhangi bir spor makinesine takarken her iki kola da dengeleme kuvveti sağlayan kaymaz bir dokudur. ♦ T Bar Sıra Eki : T bar mayınımız, herhangi bir Standart ve Olimpik Çubuklara sığabilecek 1 "ve 2" çaplı 2 burç içerir respectively.It egzersiz sırasında güvenliğinizi sağlamak için 2 güvenli sıkma düğmesi ile birlikte deliklerle zemine cıvatalanabilir. Degree 360 Derece Dönebilen : Onun 360 döner seçeneği ve rahat kolları günlük kullanım için harika ve çok dayanıklı.Sonsuz egzersiz uygulamalarına izin verir. ✔ Tam Vücut Egzersizi : Bu kombinasyon, kara mayını sırası, itme presi, kara mayını presi, eğilmiş sıra, itme sarsıntısı, ayakta duran halter Rus bükümü, omuz presleri, tek kollu sıralar vb.Gibi kas patlatma egzersizleriyle sırtınızı ateşlemek için mükemmeldir. Rısk Risksiz Satın Alma : T-bar sıralı platform ve kauçuk kulplu tricep v şekilli pres çubuğu için ömür boyu hizmet sunuyoruz.Herhangi bir sorunuz, sonra bizim-satış takım şeyleri doğru yapmak gerekir : Değiştirme & İade ilki bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!