• Yeni
UKJRETU Çok Fonksiyonlu Çelik T-Bar Sıra Kolu, arka Sıra Bar Kolu Halter Mayın Eki, Deadlift Squat Tricep Egzersizleri için Kurulumu kolay

UKJRETU Çok Fonksiyonlu Çelik T-Bar Sıra Kolu, arka Sıra Bar Kolu Halter Mayın Eki, Deadlift Squat Tricep Egzersizleri

Ziyaretçi izlenme:
₺ 89.40

Stokta
Mağazada

Kalın VE GÜÇLÜ ÇELİK - güçlü kaynak,ağırlık kaldırma için profesyonel bir ürün.Dayanıklı ağır demirden yapılmış, 400 lbs üzerinde kullanılabilir.Bu ürünün maksimum ağırlık kapasitesi garantisi 500 lbs'dir.Uzun ömür, güvenlik ve dayanıklılığa odaklanıyoruz.MÜKEMMEL yapı-Kuşgözü ataşmanı kalın katı çelikten imal edilmiştir ve zamanla pas veya korozyondan daha iyi koruma için siyah elektronik toz boya ile kaplanmıştır.TASARIM-Dikişsiz boru kılıfı çubuğun çizilmesini ve hasar görmesini önler; Güvenli bir tutuş için köpük el tutamakları; Dayanıklılık için çelik konstrüksiyon.HERKESE UYAR1-inçsadece halter üzerine kaydırın ve temsilcilerinizi başlatın. mayın eğitiminizin çeşitliliğine ekleyin - Bu mayın tek deliği yaratıcı olmanızı ve istediğiniz herhangi bir kavrama ataşmanını eklemenizi sağlar.T bar row Landmine, çekirdek gücünüzü geliştirmenize ve Triseps, Pazı, El Fleksörleri, Trapezius, Alt Sırt, Teres Kasları, Deltoidler, Abs, Hamstrings gibi en önemli kas grubunu geliştirmenize yardımcı olacak harika bir Egzersiz yöntemidir. on.No herhangi bir anahtar kelimeyle bulduğunuzda alıştırma kaynaklarının sınırlandırılması sistemleri arayın veya antrenörünüze sorun.Dünyadaki çoğu büyük fitness merkezi, kaçırılmaması gereken bir ürün olarak bu tür bir ürüne sahiptir.Ev Gym için mükemmel Ekipmanözellikler : Güçlü malzemelerbasit tasarımbüyük finish Comfortable gripmalzeme : Çelikpaket listesi : 1 * T-Bar Kolu.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!