• Yeni
omotor Kasnak Kablo Makinesi Sistemi ile Yükleme Pin Triceps Kayış Kas Gücü Spor Kasnak Sistemi Spor Ekipmanları Önkol Bilek Rulo Eğitmen için Pulldowns, Pazı Kıvırmak, Triceps Uzantıları

omotor Kasnak Kablo Makinesi Sistemi ile Yükleme Pin Triceps Kayış Kas Gücü Spor Kasnak Sistemi Spor Ekipmanları

Ziyaretçi izlenme:
₺ 80.97

Stokta
Mağazada

1. KASNAK BLOĞU EMEK tasarrufu sağlayan tasarım : 360 derece dönen kasnak, ipin bükülmesini önler ve pürüzsüz silindir, ipin iyi bir şekilde geçmesini sağlar. 2. PÜRÜZSÜZ SÜRGÜLÜ DİLSİZ : Pürüzsüz sürgülü, yüksek kaliteli naylon kart yuvası tasarımı, dilsiz, hareket eğlencesinin tadını çıkarın. 3. Kullanımı KOLAY : Çok sayıda uygulama için ağır yük kapasitesine sahip esnek kayar kasnak,200kg yükleniyor. 4. 78 İNÇ SEYAHAT KABLOSU : Uzun kablo uzunluğu ayarlanabilir, oturmuş Lat-çeker, Karın Egzersizleri gibi daha uzun kablo uzunluğuna ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli egzersizlere izin verir. 5. Paket Dahil : 1x Tricep Halat, 1x Kasnak, 1x Yükleme Pimi, 1x Kablo, 1x Asılı Kayış, 3x Karabinalar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!